Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up ARTISTRY YOUTH XTEND™ L3*C1 Plush 30 ml

Doprava zdarma
Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up ARTISTRY YOUTH XTEND™ L3*C1 Plush

Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladové make-upy patří mezi vůbec nepokročilejší podkladové make-upy proti stárnutí od ARTISTRY. Tento podkladový make-up, který využívá revoluční...   více Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladové make-upy patří mezi vůbec nepokročilejší podkladové make-upy proti stárnutí od ARTISTRY. Tento podkladový make-up, který využívá revoluční technologii péče o pleť YOUTH XTEND, přispívá k postupnému vyhlazení a zpevnění pleti. Díky svým optickým vlastnostem na bázi vysokého rozlišení a odrazu světla okamžitě zjemňuje vzhled jemných linek a vrásek, vrací pleti její mladistvou vitalitu, zatímco pokročilá technologie YOUTH XTEND a SPF 20 dlouhodobě působí proti stárnutí, takže si pleť zachová svou mladistvou vitalitu i do budoucna.

Objem 30 ml
Odstín
 • L3*C1
Cena za 1 ks vč. DPH 1 609 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 330 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ARTISTRY YOUTH XTEND™ ARTISTRY YOUTH XTEND™
Kód produktu: 110015
/zpevnujici-a-vyhlazujici-podkladovy-make-up-artistry-youth-xtend-l3-c1-plush-30-ml-e475.htm
Popis

Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up ARTISTRY YOUTH XTEND™ L3*C1 Plush 30 ml

Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé. ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladové make-upy patří mezi vůbec nepokročilejší podkladové make-upy proti stárnutí od ARTISTRY. Tento podkladový make-up, který využívá revoluční technologii péče o pleť YOUTH XTEND, přispívá k postupnému vyhlazení a zpevnění pleti. Díky svým optickým vlastnostem na bázi vysokého rozlišení a odrazu světla okamžitě zjemňuje vzhled jemných linek a vrásek, vrací pleti její mladistvou vitalitu, zatímco pokročilá technologie YOUTH XTEND a SPF 20 dlouhodobě působí proti stárnutí, takže si pleť zachová svou mladistvou vitalitu i do budoucna.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme používat ARTISTRY YOUTH XTEND Zpevňující a vyhlazující podkladový make-up s ostatními výrobky péče o pleť řady ARTISTRY YOUTH XTEND.

Jak si zvolit odstín podkladového make-upu pomocí nových kódů

V kódu si najděte svůj barevný tón a podtón (viz výše u názvu odstínu). Tam, kde se protnou, je Váš správný odstín.
Pokud je například Váš barevný tón na úrovni 1 (Level 1) a Váš podtón je teplý (Warm),budete L1*W1 Buff (nejsvětlejší) nebo L1*W2 Cream (o něco tmavší, intenzivnější než Buff).


1. URČETE SI SVŮJ BAREVNÝ TÓN

BAREVNÝ TÓN (L E V E L ): Hloubka Vaší přirozené barvy pleti.

 • L1 – světlý
 • L2 – střední
 • L3 – střední až tmavý

2. URČETE SI SVŮJ PODTÓN


PODTÓN: Podtóny jsou označeny jako teplý (Warm) - W, neutrální (Neutral) - N nebo studený (Cool) - C.
Číslo vedle symbolu Vašeho podtónu ukazuje intenzitu/tmavost Vašeho barevného tónu.

Teplý (W): Má Vaše pleť zlatavý nebo olivový nádech? Dostává se Vám více komplimentů, když nosíte odstíny hnědé, tmavě zelené, oranžové nebo žluté? Pokud jste na většinu otázek odpověděli ano, pak je Váš podtón teplý (Warm).

Neutrální (N): Je Vaše pleť rovnoměrně zbarvená s neutrálním nádechem, který není ani růžový ani zlatavý? Sluší Vám všechny barvy šatů? Pokud jste na většinu otázek odpověděli ano, pak je Váš podtón neutrální (Neutral).

Studený (C): Má Vaše pleť světle růžový nebo růžový nádech? Dostává se Vám více komplimentů, když nosíte odstíny růžové, fialové, modré nebo bílé? Pokud jste na většinu otázek odpověděli ano, pak je Váš podtón studený (Cool).

 

Výhody

 • Komplexní paleta odstínů pro každý tón pokožky a pleti. Je k dostání v 11 odstínech a byl vyvinut pomocí exkluzivní technologie FACES.
 • Menší viditelnost jemných linek a vrásek. Optické vlastnosti na bázi vysokého rozlišení a odrazu světla dramaticky snižují výskyt běžně se objevujících příznaků stárnutí.
 • Každodenní hydratace. Hyaluronát sodný s dvojím účinkem přispívá k zachování správné úrovně hydratace po celý den.
 • Ochrana před agresivními vlivy okolního prostředí.Obsahuje SPF 20, který poskytuje ochranu proti škodlivému záření UVA/UVB PA++ a uchovává krásu mládí.

 

Složení

Zpevňující a vyhlazující podkladové make-upy jsou inspirovány zásadami a technologiemi boje proti stárnutí používanými ve všech výrobcích péče o pleť ARTISTRY YOUTH XTEND.

Technologie YOUTH XTEND

 • Klíčová složka obsahuje vysoce účinný peptid, který přispívá k viditelnému zpevnění a vyhlazení pleti.

Optické vlastnosti na bázi vysokého rozlišení a odrazu světla

 • Kulovité částice a speciálně zkombinované barevné pigmenty jsou jedinečným způsobem vyváženy tak, aby zajišťovaly optický rozptyl světla na pokožce.
 • Zjemňuje vzhled jemných linek a vrásek.

Hyaluronát sodný s dvojím účinkem

Okamžitě pleť hydratuje. Vyhlazuje povrch pokožky, takže se podkladový make-up dobře nanáší.

 

Doporučené použití

Make-up je posledním krokem Vaší každodenní péče o pleť; nanáší se po hydrataci (případně po aplikaci přípravku na ochranu proti slunečnímu záření) a před použitím dekorativní kosmetiky ARTISTRY. Pro maximální účinek nanášejte po předchozím ošetření pleti přípravky řady ARTISTRY YOUTH XTEND.

Make-up nanášejte na obličej konečky prstů, houbičkou nebo štětcem. Po nanesení rozetřete pohyby směrem do stran.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=475