Zátky NUTRILITE™ Phyto2GO™ 84 g

Zátky NUTRILITE™ Phyto2GO™ 84 g

Doplněk stravy ve formě tekutého koncentrátu obsahující vitamin C a zinek. S příchutí granátového jablka a plodů palmy acai, se sladidlem. Poskytne Vašemu imunitnímu systému osvěžující posilu... kdykoli a kdekoli to bude zapotřebí. Díky speciálním...   více Doplněk stravy ve formě tekutého koncentrátu obsahující vitamin C a zinek. S příchutí granátového jablka a plodů palmy acai, se sladidlem. Poskytne Vašemu imunitnímu systému osvěžující posilu... kdykoli a kdekoli to bude zapotřebí. Díky speciálním patentované* zátce a pečlivě zvoleným živinám vám Phyto2GO poskytne podporu v tom správném okamžiku. Nápoj Phyto2GO, který není třeba míchat, lze připravit snadno a rychle, a proto se dokonale hodí na cesty.

Počet 24 ks
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: Phyto2go™ Phyto2go™
Kód produktu: 119392
/zatky-nutrilite-phyto2go-84-g-e251.htm
Popis

Zátky NUTRILITE™ Phyto2GO™ 84 g

Doplněk stravy ve formě tekutého koncentrátu obsahující vitamin C a zinek. S příchutí granátového jablka a plodů palmy acai, se sladidlem. Poskytne Vašemu imunitnímu systému osvěžující posilu... kdykoli a kdekoli to bude zapotřebí. Díky speciálním patentované* zátce a pečlivě zvoleným živinám vám Phyto2GO poskytne podporu v tom správném okamžiku. Nápoj Phyto2GO, který není třeba míchat, lze připravit snadno a rychle, a proto se dokonale hodí na cesty.


Phyto2GO obsahuje vitamin C z třešní acerola, zinek a směs různých druhů bobulových plodů. Vitamin C a zinek přispívají k normálnímu fungování Vašeho imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Třešeň acerola je jedním z nejbohatších zdrojů vitaminu C a pochází z udržitelných farem Nutrilite. K dispozici je úžasná příchuť granátového jablka a plodů palmy acai. 

 

Vlastnosti

 • Speciální patentovaná* zátka – jednoduchým otočením uvolníte do vody živiny kdykoli a kdekoli.
 • Podpora imunity – zdroj vitaminu C a zinku – složek, které přispívají k normálnímu fungování imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Vitamin C z třešní acerola – jednoho z nejbohatších zdrojů vitaminu C. Třešně acerola použité ve Phyto2GO pocházejí z udržitelných farem Nutrilite.
 • Neobsahuje umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Slazeno steviol-glykosidy ze stévie.
 • Lahodná a osvěžující příchuť granátového jablka a plodů palmy acai.
 • Opakovaně použitelná, stylová láhev – praktické využití. Lze mýt v myčkách na nádobí. Neobsahuje BPA (bisfenol A). 

Složení

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

1-3 zátky denně.

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH

1 ZÁTKA

% NRV*

DENNĚ

(3 ZÁTKY)

% NRV*

Vitamin C

45 mg

56

135 mg

169

Zinek

2,6 mg

26

7,7 mg

77

* Referenční výživová hodnota

 

SLOŽENÍ: voda, zvlhčující látka (glycerol),aroma bobulových plodů, aroma granátového jablka, látka zvýrazňující chuť (kyselina jablečná),kyselina (kyselina citronová),koncentrát z třešní acerola (Malpighia punicifolia L.) 5,5%, směs bobulových plodů 2,9% (koncentrát z vinných hroznů (Vitis vinifera),koncentrát z borůvek (Vaccinium corymbosum),extrakt z černého rybízu (Ribes nigrum L.),extrakt z černého bezu (Sambucus nigra L.)),sladidlo (steviol-glykosidy),aroma plodů palmy acai, glukonát zinečnatý, maltodextrin, aroma grapefruitu, kyselina L-askorbová.

 

Doporučené použití

Naplňte láhev Phyto2GO (před prvním použitím nutno umýt) vodou až k rysce (355 ml):

 1. Na láhev našroubujte zátku s živinami.
 2. Pootočením na opačnou stranu uvolněte do vody živiny.
 3. Vychutnejte si osvěžující nápoj.
   

Doporučené dávkování: 1–3 zátky denně

Potenciální uživatelé

 • Pro všechny, kdo nepřijímají dostatek vitaminu C ze stravy (z citrusů, brokolice, růžičkové kapusty)
 • Pro všechny, kdo chtějí ještě více posílit svůj imunitní systém
 • Pro všechny, kdo žijí ve stresu nebo v místech se znečištěným životním prostředím – takoví lidé potřebují silnější ochranu před oxidací volnými radikály
 • Pro všechny, kdo jsou aktivní a stále v pohybu. Pro všechny, kdo chtějí obohatit svou stravu, aniž by se ovšem uchylovali k výrobkům plným umělých příchutí, barviv a konzervantů

Upozornění: Skladujte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Zátky nejsou určené pro jednotlivý prodej. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti do 3 let.

Parametry

Příslušenství (1)
2-dílná Láhev Premium NUTRILITE™ Phyto2GO™

2-dílná Láhev Premium NUTRILITE™ Phyto2GO™

2-dílná opakovaně použitelná láhev k přípravě lahodného nápoje Phyto2GO, kdykoli a kdekoli.

119393
Prodej skončil
/product-action/increment-product-view-count?productId=251