Základní sada iCook™ 10 ks

Doprava zdarma
Základní sada iCook™ 10 ks

Nerezové nádobí iCook™ vypadá skvěle a vydrží celý život. Využívá metodu VITALOK™ pro vaření při nízké vlhkosti a bylo vyvinuto s cílem uchovat chuť, obsah živin, barvu a čerstvý vzhled potravin.

Počet 10 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 15 680 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 13 635 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: iCook™ iCook™
Kód produktu: 101095
/zakladni-sada-icook-10-ks-e191.htm
Popis

Základní sada iCook™ 10 ks

Nerezové nádobí iCook™ vypadá skvěle a vydrží celý život. Využívá metodu VITALOK™ pro vaření při nízké vlhkosti a bylo vyvinuto s cílem uchovat chuť, obsah živin, barvu a čerstvý vzhled potravin. Nejen že uchová o třetinu více vitamínů a minerálních látek než tradiční nádobí, ale lze ho snadno kombinovat, takže můžete vařit pro dva, nebo připravit úplnou hostinu. Nádobí lze naskládat do sebe, což šetří energii a prostor, snadno se myje i uchovává. iCook nerezové nádobí je skvělým pomocníkem do všech kuchyní.

 

Vlastnosti

4litrový hrnec s pokličkou

Ideální pro přípravu polévek, těstovin, gulášů, celého kuřete nebo objemnější zeleniny. Společně s Menší zvýšenou pokličkou můžete hrnec využít k pyramidovému vaření a s pomocí 4litrového pařáku v něm můžete v páře uvařit různé druhy zeleniny.


4litrový pařák

Používá se společně s 4litrovým hrncem k přípravě jídel v páře. Lze jej využít i jako cedník na oplachování ovoce a zeleniny.

Stupňovitá dvojitá varná vložka

V kombinaci s 4litrovým hrncem můžete víceúčelovou pomůcku použít jako „bain marie” (vodní lázeň). Ideální pro přípravu moučníků, pudinků, omáček, těstovinových a vaječných pokrmů. Lze použít také k servírování pokrmů.

Sada 3 mís s víčky

Souprava 1, 2 a 3litrových nerezových mís s plastovými víčky je vhodná pro přípravu jídel, jako například pro mixování a marinování.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=191