CZK Euro

XSrace - závod chutí

XSrace - závod chutí
Už víte, který z drinků XS Power Drink je nejlepší?Již brzy zjistíme výsledky soutěže o nejoblíbenější příchuť nápojů XS. Koná se od nynějška až do konce dubna. Soutěžit proti sobě budou všichni Vaši oblíbenci: Electric Lemon Blast - citronová příchuť, Tropical Blast - příchuť tropického ovoce, Pink Grapefruit Blast - grapefruitová příchuť a Orange Kumquat Blast – příchuť pomeranče a kumkvátu.

Nejúspěšnější 3 příchutě se stanou špičkou mezi energetickými nápoji. Uahste svou žízeň a pomozte v hlasování. Příchuť, která prohraje, bude brzy stažena z prodeje. A na co se můžete těšit? Brzy pak představíme žhavou novinku Juiced Green Apple Blast. Obáváte se, že by mohl vypadnout právě Váš oblíbený nápoj? Tak jej podpořte a pomozte mu soutěž vyhrát.

 

Pro svou oblíbenou příchuť budete moci hlasovat a také ji podpořit na sociálních sítích. Sledujte zde značku XS a podpořte svou oblíbenou příchuť:

 

Hlasujte nákupem!

 

Dokážete své názory podpořit činy? Každý uskutečněný nákup posune Vaši oblíbenou příchuť kupředu. XS Europe bude na Facebooku a Instagramu během soutěže pravidelně zveřejňovat informace o prodeji.

Prostřednictvím těchto mechanismů se do lítého boje můžete aktivně zapojit. Základem nápojů XS Power Drink je přece právě soutěžení! Značka XS propaguje aktivní životní styl a překonávání hranic, ať už soutěžíte sami se sebou nebo s ostatními.

Která příchuť XS zvítězí? Nejnovější informace naleznete na sociálních sítích v kanálech národa XS Nation. Protože jakmile soutěž o nejoblíbenější příchuť začne, boj už nebude možné zastavit!