XS™ Proteinové tyčinky – příchuť čokolády 720 g

XS™ Proteinové tyčinky – příchuť čokolády 720 g

XS™ Proteinové tyčinky zajišťují růst a zachování svalové hmoty a prodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Podporují regeneraci po tréninku a můžete si je dát i ke svačině.

Váha 720 g
Cena za 1 ks vč. DPH 1 000 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 870 Kč
Výrobce: XS™ XS™
Kód produktu: 121608
/xs-proteinove-tycinky-prichut-cokolady-720-g-e581.htm
Popis

XS™ Proteinové tyčinky – příchuť čokolády 720 g

XS™ Proteinové tyčinky zajišťují růst a zachování svalové hmoty a prodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Podporují regeneraci po tréninku a můžete si je dát i ke svačině.

 

Jak vám pomohou

  1. Přispívá k růstu svalů prostřednictvím cílené směsi bílkovin (20 g),svaly dostávají stabilní přísun podpory pro regeneracive formě rychle a pomaleji stravitelných bílkovin.
  2. Výrobek je obohacen selenem, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
  3. Jedná se o čistou tyčinku z kvalitních surovin s vysokým obsahem vlákniny (50 % doporučené denní dávky) bez přidaného cukru, čímž se liší od jiných výrobků, neobsahuje prázdné kalorie a nezvyšuje tak hladinu cukru.

 

Čím by vás mohly zaujmout

Pokud chci žít naplno aktivním způsobem života, znamená to výběr doplňků stravy, které jdou o krok dál. XS Proteinová tyčinka dává organismu vše, co potřebuje, a tehdy, kdy to potřebuje, aby maximálně využil svůj potenciál. Nové XS Proteinové tyčinky podporují růst svalové hmoty po cvičení a dodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Každá proteinová tyčinka obsahuje cílenou směs bílkovin, která zajišťuje stabilní přísun rychleji a pomaleji se uvolňujících proteinů a tím po delší dobu podporuje syntézu bílkovin. Tyto nové proteinové tyčinky jsou obohaceny o selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, a můžete je mít vždy po ruce, když potřebujete podpořit svůj výkon.

 

Informace pro vás

Dosahujte lepších výsledků v každé fázi – vyzkoušejte celou řadu XS™.

 

Klíčové vlastnosti

  • Rychle účinkující a velmi účinný výrobek určený ke konzumaci po cvičení pro lepší růst svalové hmoty a snížení únavy
  • Každá tyčinka plná účinných složek a důležitých vitaminů dodá 20 g kvalitní bílkoviny
  • Lze využít i jako zdravou svačinu během náročného dne, neboť má vysoký obsah vlákniny (15,8 g) a je bez přidaného cukru
  • Příchuť čokolády

 

Použití

XS™ Proteinové tyčinky si dejte po cvičení jako chutnou a výživnou regeneraci po tréninku. Tyčinku si užijte i jako zdravou svačinu v praktickém balení během náročného dne.

Dále má velký význam vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl. Nevhodné pro diabetiky!

 

Složení

Příchuť čokolády: Složení: mléčná bílkovina, isomalto-oligosacharid, zvlhčující látka (glycerol),oligofruktóza, kakaová hmota, hrachová bílkovina, pšeničný škrob, slunečnicový olej, kakaová drť, nízkotučné kakao, aromata (s obsahem mléka),emulgátor (ester kyseliny citronové (E472c)),sladidlo (steviol-glykosidy),vitaminy [vitamin B2 (riboflavin),vitamin B1 (thiamin mononitrát),vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid),vitamin B12 (kyanokobalamin)], minerální látky (seleničitan sodný).

Nutriční hodnota

na 100 g

v tyčince (60 g)

Energetická hodnota

1362 kJ / 327 kcal

817 kJ / 196 kcal

Tuky

11 g

6,6 g

Nasycené

4,2 g

2,5 g

Sacharidy

14,6 g

8,7 g

Cukry

2,9 g

1,8 g

Polyalkoholy

9,9 g

6,0 g

 Vláknina

26,3 g

15,8 g

Bílkoviny

33,3 g

20 g

Sůl

0,63 g

0,38 g

 

 

 

 Thiamin (vitamin B1)

0,38 mg (34%*)

0,23 mg (21%*)

Riboflavin (Vitamin B2)

0,48 mg (34%*)

0,29 mg (20%*)

Vitamin B6

0,47 mg (34%*)

0,28 mg (20%*)

Vitamin B12

0,85 µg (34%*)

0,51 µg (20%*)

Selen

14,1 µg (25 %*)

8,5 µg (15 %*)

 

* DRHP: Denní referenční hodnota příjmu

 

Často kladené dotazy

Jak tento výrobek funguje?
Díky 20 g proteinu v jedné tyčince přispívá k růstu svalové hmoty.  Svaly dostávají stabilní přísun podpory pro regeneraci ve formě rychle a pomaleji stravitelných proteinů.  Je obohacen selenem, který přispívá k regeneraci buněk a neutralizuje oxidační stres, a také vitaminem B, o kterém je známo, že dokáže zmírnit únavu.  Jedná se o čistou tyčinku z kvalitních surovin s vysokým obsahem vlákniny (přibližně 50 % denní doporučené dávky) bez přidaného cukru.

 

Čím je tento výrobek jedinečný?
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny, 32 %, respektive 50 % doporučené denní dávky.

 

Jaký typ bílkovin je ve výrobku obsažen?
Výrobek obsahuje cílenou proteinovou směs syrovátkového proteinu, izoláty/koncentráty mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý a hrachovou bílkovinu.

 

Má konzumace tohoto výrobku nějaké potenciální vedlejší účinky?
Vzhledem k tomu, že proteiny v tomto výrobku jsou vyrobeny z mléka, mohou mít lidé citliví na laktózu po konzumaci  XS™ Sports Proteinové tyčinky určité trávicí potíže.

 

Kdy bych měl výrobek konzumovat?
Zkonzumujte 1 tyčinku do 30–60 minut po tréninku.  Lze využít také jako zdravou svačinu.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=581