XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder s kakaovo-čokoládovou příchutí 700 g

Doprava zdarma
XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder s kakaovo-čokoládovou příchutí 700 g

XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder je zdrojem okamžité, silné a účinné dávky proteinů na podporu růstu svalové hmoty po cvičení a k urychlení regenerace.

Váha700 g
Cena za 1 ks vč. DPH 1 775,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 543,- Kč
Doprava zdarma
Výrobce: XS™XS™
Kód produktu: 121606
/xs-hydrolyzed-whey-protein-powder-s-kakaovo-cokoladovou-prichuti-700-g-e579.htm
Popis

XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder s kakaovo-čokoládovou příchutí 700 g

XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder je zdrojem okamžité, silné a účinné dávky proteinů na podporu růstu svalové hmoty po cvičení a k urychlení regenerace.

 

Jak vám pomůže

  • XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl vytvořen pro maximalizaci příznivých účinků fyzického výkonu, protože organismu dodá základní dávku kvalitních bílkovin, když je jich nejvíce zapotřebí.
  • Každá porce poskytuje 29 g bílkovin, přičemž 5 g tvoří přirozeně se vyskytující BCAA. Jedna dávka po cvičení je určena těm, kdo usilují o sportovnější, zdravější konstituci.
  • Zvyšuje míru syntézy bílkovin. Má se za to, že rychlejší zahájení procesu regenerace vede k optimalizaci přínosů a rychlejší regeneraci.
  • Obsahuje komplex z červených pomerančů a vitaminy C a E pro ještě komplexnější ochranu buněk.
  • Chrání buňky před oxidačním stresem.


Čím by vás mohl zaujmout

Chcete-li ze cvičení vytěžit maximum, pak si musíte vybírat doplňky stravy, které pracují tak tvrdě jako vy. Výrobek XS™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl navržen speciálně na podporu tvorby svalové hmoty po fyzickém výkonu. Konzumujte po cvičení, chcete-li svůj organismus účinně povzbudit bohatou dávkou moderního hydrolyzovaného syrovátkového proteinu. Hydrolyzovaný protein se do organismu vstřebává a začíná působit mnohem rychleji než obyčejný protein, přičemž kombinace vitaminů C a E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

 

Informace pro vás

  • Je součástí širší kolekce XS Sports; jeho účelem je doplnit energii po fyzické zátěži
  • Hydrolyzovaný syrovátkový protein má rychlejší nástup účinku než méně rafinované bílkoviny.

 

Klíčové vlastnosti

  • Vysoce účinný s rychlým nástupem účinku, každá porce je zdrojem 29 g maximálně rafinovaných, vysoce kvalitních bílkovin
  • Plný účinných složek a důležitých vitaminů, chrání buňky, které mohou být při cvičení vystaveny stresu
  • Určený ke konzumaci po cvičení pro lepší růst svalové hmoty a rychlejší regeneraci.

 

Použití

Podle chuti smíchejte 3 odměrky proteinového prášku se 150–260 ml vody (nebo mléka). Nejlepších výsledků dosáhnete při rozmíchání v šejkru. Spotřebujte do 60 minut po cvičení a pomozte tak svému organismu regenerovat.

Dále má důležitý význam vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl.

 

Složení

Hydrolyzovaná syrovátka (84 %),nízkotučný kakaový prášek (4,2 %),smetana (sojový olej, maltodextrin, mléčná bílkovina, emulgátor: sojové lecitiny),zahušťovadlo (guma guar),aroma, regulátory kyselosti (citronan draselný, citronan sodný),uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, sůl, výtažek z červeného pomeranče (0,25 %),palmový olej, sladidlo (sukralóza),kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferol, nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamin.

 

Výživové údaje

 

ve 100 gv jedné porci 40 g ve 260 ml vody
Energetická hodnota (kcal)338 kcal135 kcal
Energetická hodnota (kJ)1435 kJ574 kJ
Tuky3.2 g1.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g0.2 g
Sacharidy2 g0.8 g
z toho cukry0.1 g0 g
Vláknina3 g1.2 g
Bílkoviny73 g29 g
1.4 g0.56 g


Příprava: 40 g ve 260 ml vody

Vitaminy

ve 100 gDRHP v %v jedné porci 40 gDRHP v %
Vitamin E4.5 mg37.52 mg15
Vitamin C30 mg37.512 mg15
Thiamin0.41 mg37.50.16 mg15
Niacin6.0 mg37.52.4 mg15
Vitamin B60.70 mg500.28 mg20
Kyselina listová240μg12096 μg48
Vitamin B125.4 μg2162.1 μg86
Kyselina pantotenov6.0 mg1002.4 mg40

 

Minerální látk

 

ve 100 gDRHP v %v jedné porci 40 gDRHP v %
Draslík1600 mg80640 mg32
Vápník720 mg90288 mg36
Hořčík210 mg5684 mg22

 

*DRHP: Denní referenční hodnota příjmu

 

Často kladené dotazy

Minislovníček sportovní výživy

Co je to bílkovina?
lkovina neboli protein, který tvoří řetězce aminokyselin, je důležitou makroživinou, která plní řadu důležitých funkcí v biologických procesech organismu včetně zachování a růstu svalové hmoty/tkáně. Pokud bychom nekonzumovali bílkoviny, nedokázali bychom nabírat, regenerovat ani udržovat svalovou hmotu, a právě proto je jejich konzumace v rámci vyvážené stravy tak důležitá.

 

Co je to hydrolýza?
Jedná se o proces, při kterém se bílkoviny štěpí vodou na kratší řetězce peptidů a aminokyselin, čímž se zrychluje vstřebávání bílkovin, které podle všeho přispívá k rychlejší regeneraci.

 

Co to jsou BCAA (větvené aminokyseliny)
Tři esenciální aminokyseliny – leucin, isoleucin a valin – jsou souhrnně označovány jako větvené aminokyseliny. Tyto tři aminokyseliny jsou známy svými schopnostmi zlepšovat syntézu bílkovin.

 

Typy syrovátkových proteinů
Koncentrát syrovátkového proteinu: Nejběžnější forma proteinu, nejméně rafinovaný (tj. méně čistý) syrovátkový protein. Koncentráty mívají oproti izolátům nižší obsah proteinů, zato však obsahují větší množství tuků, laktózy a sacharidů.

 

Co je to hydrolyzovaný syrovátkový protein?
Syrovátkový protein přirozeně tvoří dlouhé řetězce aminokyselin, které musí organismus nejprve rozštěpit na jednotlivé aminokyseliny, které využije k syntéze bílkovin. Hydrolýza šetří Vašemu organismu čas i námahu, neboť tyto dlouhé řetězce rozštěpí na kratší segmenty. Hydrolyzovaný protein je coby předtrávený protein vstřebáván organismem rychleji než koncentráty nebo izoláty. Díky rychlejšímu vstřebávání začnete regenerovat v optimálním okamžiku, jakmile výrobek zkonzumujete co možná nejdříve po cvičení.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=579