Vzorky Power Systému ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 5 ks

-10 %
Prodej ukončen
Vzorky Power Systému ARTISTRY IDEAL RADIANCE™

Rozlučte se s tmavými skvrnami i nerovnoměrným zbarvením pleti.

Počet 5 ks
Běžná cena: 303 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH 272 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 225 Kč
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY YOUTH XTEND™ ARTISTRY YOUTH XTEND™
Kód produktu: 118899
/vzorky-power-systemu-artistry-ideal-radiance-5-ks-e361.htm
Popis

Vzorky Power Systému ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 5 ks

Rozlučte se s tmavými skvrnami i nerovnoměrným zbarvením pleti.

Každý vzorek obsahuje vzorky ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence, Korektoru a Rozjasňujícího hydratačního krému. Při použití v rámci ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systému se jednotlivé příznivé účinky sčítají, snižuje se výskyt tmavých skvrn a nerovnoměrného zbarvení pleti a odhaluje se zářivější pleť s rovnoměrnějším tónem.

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Kolekce nabízí při dlouhodobém používání přípravků vše: od rychlé hydratace až po větší rozjasnění pleti, a tak Vám dává krátkodobou i dlouhodobou příležitost zvýšit vaše prodejní výsledky. A jelikož příznivé účinky jsou patrné již za pouhých sedm dní, tyto vzorky Vám dávají skvělou příležitost domluvit si v krátké době další schůzku.

 

Vlastnosti

  • Tři hlavní výrobky z řady ARTISTRY IDEAL RADIANCE. Každý vzorek obsahuje tři hlavní výrobky z řady péče o pleť ARTISTRY IDEAL RADIANCE
  • ARTISTRY IDEAL RADIANCE je součástí vize KRÁSE VSTŘÍC značky ARTISTRY. Vzorky poskytují informace o způsobu používání těchto tří výrobků v rámci systému péče o pleť, který zahrnuje i další výrobky z jiných řad péče o pleť ARTISTRY.

 

Doporučené použití

Vzorky ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Power Systému vás uvádějí do světa výhod, které společné používání těchto klíčových výrobků přináší. Nejlepšího účinků dosáhnete, pokud budete používat vzorky v následujícím pořadí:

  • ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující esence - Vymáčkněte přípravek do dlaně a pak Rozjasňující esenci špičkami prstů jemně naneste na obličej a krk.
  • ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor - Špičkami prstů vmasírujte na tmavé skvrny, pihy a nerovnoměrně zbarvené místa. Nejprve použijte Rozjasňující esenci a potom Rozjasňující hydratační krém.
  • ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující hydratační krém - Naberte špičkami prstů a pak naneste na obličej a krk. Použijte po aplikaci Korektoru.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=361