Vzorky ARTISTRY SUPREME LX™ 10 vzorků

Vzorky ARTISTRY SUPREME LX™ 10 vzorků

Seznamte se s kolekcí výrobků ARTISTRY Supreme LX a podělte se o praktické vzorky luxusního pleťového a očního krému.

Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY Supreme LX™ ARTISTRY Supreme LX™
Kód produktu: 122140
/vzorky-artistry-supreme-lx-10-vzorku-e616.htm
Popis

Vzorky ARTISTRY SUPREME LX™ 10 vzorků

Seznamte se s kolekcí výrobků ARTISTRY Supreme LX a podělte se o praktické vzorky luxusního pleťového a očního krému.

Nabídka vzorků ARTISTRY Supreme LX Regeneračního krému a Regeneračního očního krému byla připravena právě za tímto účelem. Jednoduchý pokus se vzorky luxusních krémů Vás okouzlí rychlými a viditelnými účinky na Vaši pleť, takže se o svůj pocit budete moci podělit s ostatními s naprostou sebejistotou. Atraktivní a praktické vzorky jsou jako stvořené pro všechny, kdo si chtějí zažít a vyzkoušet luxus ARTISTRY Supreme LX ještě předtím, než zakoupí balení výrobku v klasické velikosti. 

 

Proč se vám bude líbit

 • V balení najdete pět stylových karet, každou s jedním vzorkem ARTISTRY Supreme LX Regeneračního krému a jedním vzorkem ARTISTRY Supreme LX Regeneračního očního krému (celkem 10 vzorků v balení).
 • Oba krémy zmírňují viditelné známky stárnutí.
 • Pleťový krém viditelně redukuje jemné linky a dokonce i hluboké vrásky v obličeji.
 • Díky očnímu krému působí partie v okolí očí mladistvě a zářivě.

 

Mohlo by vás zajímat

 • Vědečtí pracovníci ARTISTRY extrahovali nestárnoucí kmenové buňky z gardénie plnokvěté (Gardenia grandiflora) a vyrobili z nich účinný elixír.
 • KomplexCellEffect24 s ryzím zlatema složky NUTRILITETM  účinnost elixíru z kmenových buněk gardénie ještě násobí.
 • Tato průlomová technologie obnovuje vitalitu pleti.Energetický index pleti dokonce v porovnání s výchozí hodnotou roste na 68násobek*.

Klíčové vlastnosti

 • Kmenové buňky gardénie plnokvěté stabilizované ve formě čistého elixíru pomáhají synchronizovat mladistvé biorytmy pleti a obnovovat její mladistvou energii.
 • Komplex CellEffect24 účinnost elixíru z kmenových buněk gardénie ještě násobí. Díky tomu se pleti vrací původní vitalita a dochází ke komplexnímu omlazení.
 • Špenátové listy a třešně acerola značky NUTRILITETM, které jsou součástí komplexu CellEffect24, chrání mladistvý vzhled pleti, dodávají pleti energii a přispívají knápravě škod z minulosti.

 

Návod k použití

 • Jednoduše odtrhněte růžek vzorku a použijte požadované množství.
 • ARTISTRY SUPREME LX Regenerační kréma ARTISTRY SUPREME LX Regenerační oční krém používejte dvakrát denně — ráno a večer.
 • Zapojte naše jemné regenerační krémy do své každodenní péče o pleť.

 

Složení

Nestárnoucí kmenové buňky gardénie plnokvěté v podobě účinného elixíru obnovují mladistvou energii pleti.

 

Komplex CellEffect24účinnost elixíru z kmenových buněk gardénie ještě násobí. Exkluzivní komplex CellEffect24 obsahuje:

 • 24karátové zlato, které povzbuzuje výměnu pleťových buněk a zajišťuje lehkou difúzi pro mladistvější vzhled pleti.
 • Složky značky NUTRILITE: Výtažek ze zelených třešní acerolaa patentovaný výtažek ze špenátových listů jsou účinné antioxidanty pro zachování mladistvého vzhledu.
 • Patentovaný kardiolipin, což je přírodní lipid, a L-karnosin, přírodní antioxidant, pomáhají pleti produkovat větší množství energie.
 • Komplex z rozchodnice (Rhodiola rosea) harmonizuje přirozené biorytmy pleti.

*V porovnání s výchozí hodnotou klinické studie, bez použití výrobku; energetický index, testován in vitro, koreluje s hodnotou energie potřebné k omlazení vzhledu pleti.

 

Často kladené dotazy

Jak víme, že pleť „vypadá a chová se, jako by byla o 15 let mladší“?

Vědečtí pracovníci ARTISTRY™ zjistili, že mezi chováním pleti a jejím věkem existuje vzájemný vztah. Známky viditelného stárnutí začínají u 24hodinových biorytmů pleti. U mladistvé pleti jsou tyto biorytmy za účelem regenerace a tvorby buněčné energie v pleti přesně synchronizovány. Díky pozoruhodné technologii nové generace našli vědečtí pracovníci ARTISTRY™ způsob, jak přispět k opětovné synchronizaci mladistvých biorytmů dokonce i u stárnoucí pleti.

 

Vypracovali přesnou metodu měření způsobu chování pleti. Účinnost ARTISTRY SUPREME LX™ Regeneračního krému a ARTISTRY SUPREME LX™ Regeneračního očního krému na pleť nám v rámci klinické studie pomohly prokázat přístroje v naší laboratoři vyspělých zobrazovacích metod. Testování jsme prováděli na skupině lidí ve věku 45 až 60 let. Po šesti týdnech používání potvrdila měřicí metoda viditelné zlepšení způsobu chování pleti právě u lidí, kteří používali výrobky ARTISTRY SUPREME LX™. Pleť se chovala, jako by byla o 15 let mladší.

 

Mám velmi citlivou pleť. Co mohu čekat po použití kolekce výrobků ARTISTRY SUPREME LX™?

Výrobky ARTISTRY SUPREME LX™ byly důkladně testovány na skupinách jedinců s citlivou pletí. Testy neprokázaly alergickou reakci ani extrémní podráždění. Víme však, že žádné testování nemůže zaručit stejné výsledky u všech osob s velmi citlivou pletí.

 

Byly výrobky testovány na zvířatech?

Jsme proti testování na zvířatech a naše výrobky na zvířatech testovány nejsou, pokud to není nutné ze zákona. Aktivně podporujeme iniciativy, které se zabývají vytvářením a využíváním alternativ k požadovanému testování na zvířatech. Klinické a spotřebitelské testy provádíme na lidských dobrovolnících.

 

Proč potřebuji samostatný oční krém?

Pleť kolem očí je výrazně odlišná od pleti v jiných částech obličeje. Je 7 až 10x tenčí a mnohem jemnější. Kromě toho stárne rychleji než ostatní části obličeje, a tudíž potřebuje speciální péči.

/product-action/increment-product-view-count?productId=616