Vzorky ARTISTRY HYDRA-V™ 12 vzorků

Vzorky ARTISTRY HYDRA-V™ 12 vzorků

Vzorky ARTISTRY HYDRA-V se skvěle hodí pro představení nejnovějšího systému péče o pleť ARTISTRY novým i stávajícím zákazníkům. Kolekce ARTISTRY HYDRA-V se zaměřuje na to, aby zákazníci poznali novou úroveň hydratace pleti, řeší rostoucí problém v...   více Vzorky ARTISTRY HYDRA-V se skvěle hodí pro představení nejnovějšího systému péče o pleť ARTISTRY novým i stávajícím zákazníkům. Kolekce ARTISTRY HYDRA-V se zaměřuje na to, aby zákazníci poznali novou úroveň hydratace pleti, řeší rostoucí problém v oblasti péče o pleť a nabízí příležitost s velkým potenciálem na globálním trhu péče o pleť.

Cena za 1 ks vč. DPH 211 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 174 Kč
Výrobce: ARTISTRY Hydra-V™ ARTISTRY Hydra-V™
Kód produktu: 120356
/vzorky-artistry-hydra-v-12-vzorku-e663.htm
Popis

Vzorky ARTISTRY HYDRA-V™ 12 vzorků

Vzorky ARTISTRY HYDRA-V se skvěle hodí pro představení nejnovějšího systému péče o pleť ARTISTRY novým i stávajícím zákazníkům. Kolekce ARTISTRY HYDRA-V se zaměřuje na to, aby jste poznali novou úroveň hydratace pleti, řeší rostoucí problém v oblasti péče o pleť a nabízí příležitost s velkým potenciálem na globálním trhu péče o pleť.

Vzorky ARTISTRY nabízí stylové představení kolekce péče o pleť ARTISTRY HYDRA-V. Každá sada vzorků v elegantním balení v modré kazetě inspirované barvou vody obsahuje dvanáct vzorků výrobků, z nichž každý obsahuje informace o výrobku a sáček se vzorkem. V každé Sadě vzorků navíc najdete mini leták, který kolekci uvádí a obsahuje základní informace, jako např. obj. č., výhody, tvrzení a popis výrobků.

Každá ARTISTRY HYDRA-V Sada vzorků obsahuje následující vzorky:

2 x ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pěnový čisticí přípravek

2 x ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující pleťové tonikum

2 x ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel

2 x ARTISTRY HYDRA-V Vyživující gel-krém

2 x ARTISTRY HYDRA-V Obnovující hydratační krém

2 x ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující gel-krém na oči

A navíc – minileták jako úvod do kolekce ARTISTRY HYDRA-V s dalšími informacemi.

Vlastnosti

  • Dva vzorky od každého ze šesti výrobků v každé sadě, každý výrobek má svou kartu se vzorky.
  • Vzorky umožňují vyzkoušet kompletní hydratační režim péče o pleť.
  • Stylový mini leták, který představuje kolekci ARTISTRY HYDRA-V, obsahuje další důležité informace s popisem, výhodami, tvrzeními a vlastnostmi každého výrobku.
  • Stylový obal inspirovaný vodou.
/product-action/increment-product-view-count?productId=663