Vyživující oční krém ARTISTRY YOUTH XTEND™ 15 ml

Doprava zdarma
Vyživující oční krém ARTISTRY YOUTH XTEND™ 15 ml

Bohatý krém proti vráskám vytvořený speciálně pro partie kolem očí, který zahlazuje jemné linky a regeneruje poškozenou pleť.

Objem 15 ml
Cena za 1 ks vč. DPH 1 415 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 169 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ARTISTRY YOUTH XTEND™ ARTISTRY YOUTH XTEND™
Kód produktu: 113810
/vyzivujici-ocni-krem-artistry-youth-xtend-15-ml-e391.htm
Popis

Vyživující oční krém ARTISTRY YOUTH XTEND™ 15 ml

Bohatý krém proti vráskám vytvořený speciálně pro partie kolem očí, který zahlazuje jemné linky a regeneruje poškozenou pleť.

 

Čím vám může prospět

 • Vyhlazuje pleť a odstraňuje vrásky kolem očí, a dodává vám tak mladistvější vzhled.
 • Díky hydratačním a vyživujícím účinkům poskytuje choulostivé pokožce v okolí očí péči, jakou si zasluhuje.
 • Chrání pleť před účinky volných radikálů a zabraňuje jejímu poškození v budoucnu, a zpomaluje tak výskyt viditelných známek stárnutí kolem očí.

 

Proč si ho oblíbíte

Získejte znovu mladistvý jas kolem očí s ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícím Očním Krémem. Tento vyživující krém proti stárnutí, který je nedílnou součástí vaší každodenní péče o pleť, obsahuje speciální složky, jež zajistí řádnou péči o citlivou pokožku v okolí očí. Brzy si povšimnete hladší pleti, pevnějších kontur a dramatického úbytku jemných linek a vrásek. Pravidelné používání zajistí nejen regeneraci stávajícího poškození, ale také ochranu před poškozením v budoucnu, takže vám vlastně umožní zpomalit výskyt viditelných známek stárnutí.

 

Mohlo by vás zajímat

 • V klinických studiích zaznamenalo 93 % žen již po dvou týdnech úbytek jemných linek a vrásek.
 • Díky 280% nárůstu produkce proteinů stimulovanému výtažkem LifeSirt bude pokožka viditelně silnější a pevnější.
 • O každodenní nápravu poškození se stará náš exkluzivní Micro-X6 peptid.
 • Díky tomuto výrobku vám líčení vydrží déle a vaše pleť bude dostatečně hydratovaná.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující Oční Krém obsahuje klíčové složky řady ARTISTRY YOUTH XTEND, které svými účinky výrazně pomohou vašim očím v boji proti stárnutí:

 • Citlivé pokožce kolem očí, která je mnohem tenčí než na zbytku obličeje, se přílivem ošetřujících a hydratačních látek dostane jemné péče, kterou potřebuje.
 • Každodenní ošetřování pleti výtažkem z plodů afrického baobabu a směsí dalších rostlinných složek ji nejen hydratuje, ale také chrání před poškozením v budoucnu.
 • Díky výtažku LifeSirt, který stimuluje produkci proteinů, a exkluzivnímu Micro-X6 peptidu značky ARTISTRY, který podporuje tvorbu kolagenu zpevňujícího pokožku, získají vaše oči znovu mladistvější vzhled.

 

Jak používat

 • Do okolí očí naneste malé množství přípravku a velmi jemně ho vklepejte do pokožky.
 • Používejte ráno a večer po ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrovaném Séru.
 • Pro maximální užitek používejte v rámci ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systému.

 

Složení

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém se zaměřuje na partie kolem očí a obsahuje velmi účinné látky určené k boji proti stárnutí, jež jsou součástí výrobků řady ARTISTRY YOUTH XTEND. Patří mezi ně přírodní látky, které hydratují a ošetřují pleť, jako např. černý rybíz a zelená třešeň acerola. Výtažek z plodů afrického baobabu má jedinečnou schopnost chránit buňky pokožky před poškozením v budoucnu. V kombinaci s výtažkem LifeSirt stimulujícím produkci proteinů a naším patentovaným Micro-X6 peptidem vám tento vyživující krém proti vráskám poskytne přesně to, co potřebujete pro mladistvější vzhled pleti v okolí očí.

/product-action/increment-product-view-count?productId=391