Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem SATINIQUE™ 750 ml

-10 %
Prodej ukončen
Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem SATINIQUE™ 750 ml
Akce platí do odvolání

Objevte přetrvávající hladkost a obnovující hydrataci. Dokonale přemění matné, suché nebo nepoddajné vlasy na vlasy krásné, hebké a lesklé. Prodej 750 ml balení je ukončen. Můžete zakoupit alternativní produkt Vyhlazující šampon s hydratačním...   víceObjevte přetrvávající hladkost a obnovující hydrataci. Dokonale přemění matné, suché nebo nepoddajné vlasy na vlasy krásné, hebké a lesklé. Prodej 750 ml balení je ukončen. Můžete zakoupit alternativní produkt Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem SATINIQUE™ 280 ml

Objem750 ml
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: Satinique™Satinique™
Kód produktu: 110656
/vyhlazujici-sampon-s-hydratacnim-ucinkem-satinique-750-ml-e348.htm
Popis

Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem SATINIQUE™ 750 ml

Objevte přetrvávající hladkost a obnovující hydrataci. Dokonale přemění matné, suché nebo nepoddajné vlasy na vlasy krásné, hebké a lesklé. Prodej 750 ml balení je ukončen. Můžete zakoupit alternativní produkt Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem SATINIQUE™ 280 ml

 

Vlastnosti

  • ENERJUVE™ – kladně nabitý komplex posilujících lipidů, zpevňujícího kreatinu a vyhlazující kyseliny eikosanové (18-MEA) patentovaný v USA.
  • Jedinečná kombinace oleje z ořechů kukui a provitaminu B5.

 

Výhody

  • Již po jednom použití navrací důležitou hydrataci.
  • Brání krepatění. Vlasy jsou lesklé a jemné na dotek.*
  • Vlasy jsou až 6x hladší.*

*Při společném používání Vyhlazujícího šamponu a Vyhlazujícího kondicionéru s hydratačním účinkem a Vyhlazujícího balzámu.

 

Složení

Vědci pracující pro značku SATINIQUE™ využili svých zkušeností z oblasti výživy a kosmetiky a do výrobku zařadili inovativní ingredience v podobě pečlivě vybraných rostlinných složek a živin pro zdravý růst vlasů. Vyhlazující přípravky s hydratačním účinkem obsahují pečlivě vybranou kombinaci oleje z ořechů kukui, který je známý svými omlazujícími a zklidňujícími účinky a přispívá k obnově pružnosti a lesku, a provitamin B5, živinu nacházející se v přírodě, která vlasy zvlhčuje, hydratuje, chrání a dodává jim lesklý vzhled. Tyto aktivní složky doplňuje náš exkluzivní komplex ENERJUVE™, který přispívá k obnově přirozeného, zdravého vzhledu vlasů.

 

Doporučené použití

  • Šampon naneste na mokré vlasy, vytvořte pěnu a opláchněte.
  • Následně naneste kondicionér, rovnoměrně ho vetřete do vlasů, potom jemně opláchněte.
  • Dostatečně šetrný přípravek pro každodenní používání.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=348