Vitamin C + výtažek z divokého jamu ARTISTRY™ 10 ml + 5 g

-10 %
Prodej ukončen
Vitamin C + výtažek z divokého jamu ARTISTRY™ 10 ml + 5 g

Lokální ošetření, které bojuje proti skvrnám a vráskám pomocí Vitaminu C v jeho nejúčinnější formě. Produkt nahrazuje nově produktová řada ARTISTRY YOUTH XTEND™

Objem 10 ml + 5 g
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY™ ARTISTRY™
Kód produktu: 7313
/vitamin-c-vytazek-z-divokeho-jamu-artistry-10-ml-5-g-e539.htm
Popis

Vitamin C + výtažek z divokého jamu ARTISTRY™ 10 ml + 5 g

Lokální ošetření, které bojuje proti skvrnám a vráskám pomocí Vitaminu C v jeho nejúčinnější formě. Produkt nahrazuje nově produktová řada ARTISTRY YOUTH XTEND™. Jako alternativní produkt můžete využít Vyživující oční krém ARTISTRY YOUTH XTEND™ 15 ml.

Čím vás může zaujmout

 • Pokud se na vaší zralé pleti objevují známky stárnutí a vrásky, bojujte proti nim pomocí vysoce účinného Vitaminu C + výtažku z divokého jamu.
 • Tento výrobek vám umožňuje ošetřit konkrétní oblasti obličeje, např. v okolí očí a úst, které vyžadují zvláštní pozornost.
 • Nejlepších možných výsledků pro maximální svěžest dosáhnete při smíchání obou složek těsně před použitím.
 • Ideální k odstraňování známek poškození způsobeného slunečním zářením, které mívají podobu tmavých skvrn.
   

Proč se vám bude líbit

ARTISTRY Vitamin C a Výtažek z Divokého Jamu je vysoce cílené ošetření proti vráskám s báječnými složkami. Prokazatelně snižuje viditelnost tmavých skvrn a potlačuje vrásky. Užitek vám přináší účinný přírodní vitamin C v podobě kyseliny L-askorbové a výtažek z divokého jamu – dvě látky, které jsou prokazatelně vysoce účinné v boji proti vráskám. Toto lokální ošetření můžete používat spolu se svým systémem každodenní péče o pleť proti stárnutí na místech, kde jsou vrásky výraznější. Na základě provedených testů zaznamenáte impozantní výsledky v okolí úst po 8 týdnech a v okolí očí po 16 týdnech.

 

Mohlo by vás zajímat

 • U linek v okolí úst dosáhlo po 16 týdnech používání přípravku značného zlepšení 100 % zúčastněných a po 8 týdnech více než 90 %.
 • Po 16 týdnech používání přípravku snižuje výskyt vrásek kolem očí o 58 %.
 • Neparfemováno, dermatologicky a oftalmologicky testováno.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY Vitamin C + Výtažek z Divokého Jamu vám poskytuje další úroveň boje proti vráskám v rámci pokročilé péče o pleť proti stárnutí:

 • Jediný výrobek svého druhu, který Vám umožňuje řídit dobu aktivace vitaminu C pro dosažení optimální účinnosti.
 • Hlavní složky jsou uchovávány v samostatných lahvičkách až do chvíle, než se je rozhodnete smíchat a použít.
 • Potlačuje tmavé skvrny a vrásky pomocí účinného vitaminu C a výtažku z divokého jamu, které jsou známé svými vyhlazujícími účinky na pleť.
   

Návod k použití

 • Sérum z divokého jamu (plastová lahvička) smíchejte s práškovým vitaminem C (skleněná lahvička). Toho docílíte tak, že lahvičku se sérem vyprázdníte do skleněné lahvičky. Protřepávejte tak dlouho, dokud nebude roztok homogenní.
 • Smíchaný roztok jemně vklepejte do pokožky v okolí očí a rtů a všude tam, kde se objevují vrásky (přípravek lze bez obav používat po celém obličeji a krku).
 • Po smíchání bude výrobek aktivní a stabilní po dobu 30 dnů. Při používání dvakrát denně vystačí roztok z jedné lahvičky na 30 dnů.
   

Složení

ARTISTRY Vitamin C + Výtažek z Divokého Jamu je složen ze dvou látek, které se vyskytují v přírodě a jsou velmi účinné v boji proti vráskám a při odstraňování pigmentových skvrn. Zdroji vitaminu C jsou kyselina L-askorbová schválená značkou NUTRILITE™ (5%) a výtažek z plodů aceroly lysé (celkem 500 mg),která má nejvyšší přirozenou koncentraci vitaminu C. Práškový vitamin C je obsažen ve skleněné lahvičce. 15% sérum z divokého jamu a výtažek z plodů aceroly lysé jsou obsaženy v samostatné plastové lahvičce pro smíchání s vitaminem C těsně před použitím. Tím je zajištěna optimální čerstvost a dosažení nejlepších možných výsledků.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=539