Víceúčelový čisticí prostředek L.O.C.™ 1 l

Víceúčelový čisticí prostředek L.O.C.™ 1 l

Víceúčelový čisticí prostředek L.O.C.

Objem 1 l
Cena za 1 ks vč. DPH 265 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 219 Kč
Výrobce: L.O.C.™
Kód produktu: 0001
/viceucelovy-cistici-prostredek-l-o-c-1-l-e147.htm
Popis

Víceúčelový čisticí prostředek L.O.C.™ 1 l

L.O.C. Víceúčelový Čisticí Prostředek si poradí se všemi typy špíny a nečistot a nezanechává agresivní zbytky.
 

Čím mám může prospět

 • Účinně čistí, poradí si se všemi typy špíny a nečistot. Zanechává lesklý povrch bez šmouh, takže není třeba oplachovat.
 • Díky svým velice účinným čisticím složkám přírodního původu zanechává váš domov s pocitem čistoty, přirozené svěžesti a bezpečí.
 • Díky svému víceúčelovému složení a univerzálnímu použití usnadňuje úklid celé domácnosti.
 • Nezanechává žádné škodlivé zbytky, protože neobsahuje žádné fosfáty, silné kyseliny nebo bělidla na bázi chloru a je zcela biologicky odbouratelný.

 

Proč si ho oblíbíte

Chcete-li, aby byl váš domov bez poskvrnky a bezpečný pro vás i pro vaši rodinu, pak je L.O.C. Víceúčelový Čisticí Prostředek pro vás to pravé. Tento víceúčelový čisticí prostředek si účinně a hospodárně poradí s usazenou špínou i nečistotami na všech omyvatelných plochách. A přesto je díky své koncentraci přírodních složek a absenci agresivních a škodlivých chemikálií dostatečně šetrný, takže ho lze použít i na pokožku, a nezanechává žádné agresivní nebo toxické zbytky. Účinný, univerzální, šetrný a ekologický – není proto divu, že přírodní Víceúčelový čisticí prostředek s důvěrou používají rodiny po celém světě již více než půl století.

 

Mohlo by vás zajímat

 • L.O.C. Víceúčelový Čisticí Prostředek byl úplně prvním a zůstal nejprodávanější výrobkem značky AMWAY – je základním výrobkem používaným v domácnostech po celém světě již po několik generací.
 • Obsahuje systém BIOQUEST FORMULA značky AMWAY. Mimořádných čisticích účinků bez negativního vlivu na životní prostředí jsme u výrobků se systémem BIOQUEST FORMULA docílili použitím vysoce aktivních přírodních složek.
 • Akreditováno americkou Agenturou pro ochranu životního prostředí (EPA) v rámci programu Safer Choice (Bezpečnější volba),což znamená, že složení výrobku obsahuje složky s více pozitivními charakteristikami pro lidské zdraví a životní prostředí, než mají běžné výrobky téhož typu.
 • Sdružení AISE (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products) potvrdilo, že výrobky AMWAY HOME splňují jeho ekologické, společenské a ekonomické normy.

 

Klíčové vlastnosti

 • Má vysoce koncentrované složení, které využívá složky získané z přírodních zdrojů (např. kokos, olej a sůl).
 • Hodí se na všechny omyvatelné povrchy včetně koupelny a kuchyně, omyvatelných zdí, lakovaného dřeva a dalších předmětů v domácnosti.
 • Čistá a svěží vůně obsahuje esenciální oleje.
 • Složení je zcela biologicky odbouratelné a neobsahuje žádné fosfáty, silné kyseliny nebo bělidla na bázi chloru.

 

Jak používat

L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek je vhodný pro čištění van, toalet, glazovaných dlaždic, dřezů, sprch a mramoru. Bezpečně lze použít také na varné desky, kuchyňské desky, omyvatelné zdi, kliky na dveřích, telefonní přístroje, odpadkové koše a lakované dřevo.

 • Při běžném úklidu přidejte 30 ml L.O.C. Víceúčelového Čisticího Prostředku do kbelíku s 5 l vody. Povrch umyjte a osušte dle potřeby. Netřeba oplachovat!
 • Při čištění pomocí rozprašovače použijte AMWAY Láhev s rozprašovačem a naplňte ji 450 ml vody k rysce 9:1. Doplňte Víceúčelovým čisticím prostředkem k rysce 500 ml. Pak povrch postříkejte a vytřete dosucha.
 • K mytí rukou používejte prostředek neředěný a po použití si ruce opláchněte.
   

Složení

Water, Sodium Laureth Sulfate, C10-16 Alcohol Ethoxylate, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Fragrance, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

 

Často kladené dotazy

Povídá se, že víceúčelový znamená, že se výrobek nehodí na nic. Je to pravda?

V případě L.O.C. Víceúčelového Čisticího Prostředku nemůže být tato myšlenka dále od pravdy. Jednoduše řečeno, Víceúčelový čisticí prostředek byl vyvinut pro rodiny, které si váží čistoty a bezpečnosti v domácnosti, hospodárnosti a životního prostředí. Víceúčelový čisticí prostředek uspokojuje všechny tyto potřeby, aniž by v kterémkoli ohledu musel činit ústupky, a jednoduše Vám šetří místo na polici.

 

Je při používání tohoto výrobku třeba dodržovat nějaká bezpečnostní opatření? 

Přes veškeré ekologické akreditace a skutečnost, že se v přípravku používají složky získané z přírodních zdrojů, není L.O.C. Víceúčelový Čisticí Prostředek bezpečný ani vhodný pro lidskou spotřebu. Použité složení bylo vyvinuto pro účely čištění, což znamená, že obsahuje vyšší koncentrace složek vhodných pro lidskou spotřebu.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=147