Svítící lesk na rty ARTISTRY™ Tropical 6 g

-10 %
Prodej ukončen
Svítící lesk na rty ARTISTRY™ Tropical 6 g

Limitovaná kolekce Pacific Lights* ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje vysoce energické odstíny, které vašim rtům dodají barvu a velký nádech léta. Podle vašeho životního stylu, osobnosti nebo jednoduše podle vašich plánů na určitý den či noc –...   více Limitovaná kolekce Pacific Lights* ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje vysoce energické odstíny, které vašim rtům dodají barvu a velký nádech léta. Podle vašeho životního stylu, osobnosti nebo jednoduše podle vašich plánů na určitý den či noc – vždy je tu pro vás nějaký odstín.

Váha 6 g
Běžná cena: 641 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH 577 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 477 Kč
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY™ ARTISTRY™
Kód produktu: 120241
/svitici-lesk-na-rty-artistry-tropical-6-g-e410.htm
Popis

Svítící lesk na rty ARTISTRY™ Tropical 6 g

Limitovaná kolekce Pacific Lights* ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje vysoce energické odstíny, které vašim rtům dodají barvu a velký nádech léta. Podle vašeho životního stylu, osobnosti nebo jednoduše podle vašich plánů na určitý den či noc – vždy je tu pro vás nějaký odstín. Průsvitně modrý odstín Tropical  se dokonale hodí pro dny lenošení na pláži, kdežto veselé lesky na rty Cherry nebo Pink Grapefruit skvěle vypadají, když si večer vyrazíte do města. V případě plážově jasných rtů, které přitahují pozornost, se můžete odvázat s odstíny, jako je Citrus nebo Wild Berry. Skvěle se vyletněte s plážově krásnými rty.

Nové odstíny ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY jsou součástí LIMITOVANÉ KOLEKCE ARTISTRY LÉTO 2016 PACIFIC LIGHTS, nad kterou převzal záštitu globální umělecký maskér ARTISTRY Rick DiCecca a která se inspiruje krásou pláže a kalifornské energie nápojů XS Power Drink.

* V prodeji do vyprodání zásob.

 

Vlastnosti

  • Svítící aplikátor a zrcátko jsou velmi praktické, takže je můžete vzít kamkoli a opravit líčení, ať jste kdekoli.
  • Složení s mátovým nádechem dodá Vašim rtům osvěžující pocit mořského vánku.

 

Výhody

  • Skvěle se vyletněte s plážově krásnými rty. Odvážné hýření barvami zachycuje energii pláže při západu slunce, ohnivou záři táboráků, příliv modři a bujnou zeleň.
  • Užijte si to pravé léto. Barva vydrží celé hodiny a barevná škála lesků z nich dělá skvělého společníka, ať jdete kamkoli a ať je vaše nálada jakákoli.
  • Průsvitné dynamické odstíny vám dávají svobodu experimentovat zábavným, odlehčeným a neriskantním způsobem.
  • Limitovaná kolekce líčení „energie večírků“. Nic nevystihne energii večírků lépe než vybrané exkluzivní líčení, díky kterému vystoupíte v létě z davu.

 

Doporučené použití

Naneste na rty kdykoli a kdekoli. Chcete-li dosáhnout lesku a ještě déletrvajícího efektu, na lesk naneste prstem ARTISTRY 3D PUDR NA OBLIČEJ.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=410