Saw Palmetto and Nettle Root Extract NUTRILITE™ 100 tablet

Doprava zdarma
Saw Palmetto and Nettle Root Extract NUTRILITE™ 100 tablet

Tento exkluzivní přípravek určený výhradně pro muže obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z palmy pilovité (Serenoa repens) a kořene kopřivy. Palma pilovitá může mít pozitivní účinek na mužskou kondici, neboť podporuje správné fungování...   více Tento exkluzivní přípravek určený výhradně pro muže obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z palmy pilovité (Serenoa repens) a kořene kopřivy. Palma pilovitá může mít pozitivní účinek na mužskou kondici, neboť podporuje správné fungování reprodukčního ústrojí a močového traktu. Kopřiva podporuje vitalitu organismu a pomůže vám získat více energie. Rovněž podporuje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Přípravek také obsahuje olej z dýňových semínek a extrakt bioflavonoidů (z pomerančů).

Váha 73 g
Počet tablet 100 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 2 005 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 743 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 8004
/saw-palmetto-and-nettle-root-extract-nutrilite-100-tablet-e269.htm
Popis

Saw Palmetto and Nettle Root Extract NUTRILITE™ 100 tablet

Tento exkluzivní přípravek určený výhradně pro muže obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z palmy pilovité (Serenoa repens) a kořene kopřivy. Palma pilovitá může mít pozitivní účinek na mužskou kondici, neboť podporuje správné fungování reprodukčního ústrojí a močového traktu. Kopřiva podporuje vitalitu organismu a pomůže vám získat více energie.

Rovněž podporuje obranyschopnost organismu a imunitní systém. Přípravek také obsahuje olej z dýňových semínek a extrakt bioflavonoidů (z pomerančů).

 

Vlastnosti

  • Palma pilovitá je známa svým pozitivním účinkem na mužskou kondici, neboť podporuje správné fungování reprodukčního ústrojí a močového traktu.
  • Olej z dýňových semen (Cucurbita pepo) přispívá ke správnému fungování prostaty.
  • Výtažek z kořene kopřivy (Urtica dioica, Urtica urens) podporuje tělesnou vitalitu a pomůže získat více energie.
  • Bez přídavku umělých barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAH: VE 3 KAPSLÍCH
Olej z dýňových semínek 496 mg
Extrakt ze Saw palmetto 330 mg
Extrakt z kořene kopřivy 247 mg
Extrakt citrusových bioflavonoidů  103 mg

 

SLOŽENÍ: olej z dýňových semínek, želatina, extrakt z palmy Saw palmetto, extrakt z kořene kopřivy, zvlhčující látka (glycerol),extra panenský olivový olej, lešticí látka (žlutý včelí vosk),extrakt citrusových bioflavonoidů, emulgátor (sójový lecitin),barvivo (kaustický sulfitový karamel),přírodní směs karotenoidů.

 

Doporučené použití

Muži nad 45 let.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 kapsli třikrát denně s jídlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Není určeno dětem, určeno především dospělým mužům. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=269