Rozjasňující hydratační krém ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 50 ml

-10 %
Prodej ukončen
Rozjasňující hydratační krém ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 50 ml

Krém pro hloubkovou péči o pleť vyrovnává tón vaší pleti a obnovuje její přirozenou hydratační bariéru.

Objem 50 ml
Běžná cena: 1 997 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH 1 797 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 485 Kč
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY Ideal Radiance™ ARTISTRY Ideal Radiance™
Kód produktu: 116411
/rozjasnujici-hydratacni-krem-artistry-ideal-radiance-50-ml-e467.htm
Popis

Rozjasňující hydratační krém ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 50 ml

Krém pro hloubkovou péči o pleť vyrovnává tón vaší pleti a obnovuje její přirozenou hydratační bariéru.
 

Čím vám může prospět

 • Zvyšuje jas a vyrovnává tón pleti, takže je po celý den i v noci na pohled zářivější.
 • Rozjasňuje pleť, intenzivně ji hydratuje a zároveň snižuje aktivitu melaninu, která je klíčovou příčinou vzniku tmavých skvrn a nerovnoměrného zabarvení pleti.
 • Rychle hydratuje. Poskytuje klinicky prokázaný účinek v podobě rychlé a trvalé hydratace pleti.


Proč si ho oblíbíte

Víte, že existuje jeden kosmetický výrobek, který zajišťuje hlubokou hydrataci pokožky a také odhaluje její skutečný jas? ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující Hydratační Krém pomáhá vyrovnávat tón pleti, koriguje hyperpigmentaci, zvyšuje jas pleti a zároveň ji účinně zvlhčuje a hydratuje.

Během dne zvyšuje hydratační účinek Rozjasňující Hydratační Krém jas a přispívá k zářivému vzhledu vaší pokožky. V noci zabraňuje dehydrataci, čímž zajistí, že následující den zahájíte se svěže a zdravě vyhlížející pletí. Tento krém je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

 

Mohlo by vás zajímat

 • Klinické testy ukázaly, že Rozjasňující hydratační krém zvýší za 15 minut úroveň hydratace o 131 % a jeho účinky vydrží osm hodin.
 • 81 % testovaných spotřebitelů potvrdilo, že Rozjasňující hydratační krém zanechává jejich pokožku po pouhých sedmi dnech zářivou a rozjasněnou.*
 • 84 % testovaných spotřebitelů potvrdilo, že po čtyřech týdnech používání Rozjasňujícího hydratačního krému byl tón jejich pleti vyrovnanější.*

* Při použití v rámci ARTISTRY™ IDEAL RADIANCE Power Systému.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující Hydratační Krém využívá 3D technologii k zacílení na tři různé úrovně pokožky:

 • V horní vrstvě přináší Rozjasňující Hydratační Krém na povrch pokožky průzračnost a zářivost a zároveň pokožku zklidňuje, hydratuje a chrání před podrážděním a účinky volných radikálů způsobujících hyperpigmentaci.
 • Prostřední vrstvu pokožky ošetřuje tak, aby pomohl tlumit podráždění, které vede k nadměrné produkci melaninu způsobujícího barevné změny, a korigovat stávající nedokonalosti a nerovnoměrné zbarvení.
 • Na nejhlubší úrovni pokožky dopraví 3D technologie za Pouhé Dvě Hodiny hydratační, korekční a zklidňující složky tam, kde jsou nejvíc zapotřebí, a přináší tak rychlé a neuvěřitelně dobré výsledky.
   

Jak používat

 • Naberte špičkami prstů a pak naneste na obličej a krk.
 • Nejvyššího účinku dosáhnete, když budete tento přípravek používat ráno a večer po nanesení Korektoru.
 • Nakonec použijte ochranu proti slunečnímu záření (např. BB Krém s SPF 30) a dalšímu poškození.
   

Složení

IDEAL RADIANCE Rozjasňující Hydratační Krém obsahuje zjasňující přísady, jako je perlový protein, červené řasy, extrakt z hrášku a kakost, které působí pod nejsvrchnějšími vrstvami pleti, účinně korigují hluboké nerovnoměrné zbarvení pleti a podporují rovnoměrný tón pleti.

 

Často kladené otázky

Obsahuje Radiance Rozjasňující hydratační krém parabeny? 

Ano, jednou ze složek výrobku je methylparaben. Parabeny jako např. methylparaben jsou konzervační látky, které zabraňují růstu plísní, bakterií a dalších mikroorganismů ve vašich kosmetických výrobcích a výrobcích péče o pleť. Přítomnost parabenů je zvláště důležitá vzhledem k tomu, že většina výrobků péče o pleť se uchovává v teplém prostředí koupelen, které je neustále vystaveno působení vlhkosti. Přední národní a mezinárodní instituce považují používání parabenů jako konzervačních přísad v kosmetických prostředcích za bezpečné a účinné. Společnost AMWAY nepřetržitě sleduje osvědčené postupy v tomto odvětví, monitoruje bezpečnost svých výrobků a na základě nových objevů, zjištění a dostupnosti nových technologií bude svůj postoj případně revidovat.

 

Obsahují výrobky ARTISTRY IDEAL RADIANCE složky ze sóji?

Všechny obsahují malé množství látek pocházejících ze sóji.

 

Obsahují výrobky lepek?

Výrobky neobsahují žádné pšeničné složky, ale obsahují patentovaný derivát ovsa, a proto je nelze charakterizovat jako bezlepkové.

 

Vědecké pozadí výrobku: 

Ochrana pomocí směsi Multiflora Blend: Květinové výtažky pro dokonalou pleť pomáhají rozjasnit, zklidnit a napravit vzhled pleti.
Korekce pomocí perlového proteinu: Perly se jako kosmetické pomůcky používají už odpradávna. Díky 100% luxusnímu výtažku z perlového proteinu přináší ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Kolekce rovnoměrnější tón pleti a zároveň odstraňuje viditelné tmavé skvrny a nerovnoměrné zbarvení pleti.
Prevence pomocí 3D technologie: Tento lipozom, jenž je předmětem patentového řízení, dopravuje rozjasňující třešeň acerola, zklidňující lékořici, hydratační ceramid 3 a klíčové rostlinné složky do nejhlubších vrstev povrchu pokožky pro rychlé a cílené výsledky.

 

Obsahují výrobky živočišné složky? Byly testovány na zvířatech?

Stejně jako ostatní výrobky značky ARTISTRY obsahují Rozjasňující hydratační přípravek i Rozjasňující hydratační krém skvalan, což je lipid získaný z oleje ze žraločích jater. Všechny klinické testy byly provedeny na dobrovolnících z řad spotřebitelů.

 

Jsou výrobky ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ bezpečné pro citlivou pleť?

Všechny výrobky byly důkladně testovány na všech typech pleti bez známek alergické reakce či podráždění pokožky. U žádného výrobku péče o pleť nicméně nelze na 100 % zaručit, že u některého člověka podráždění nezpůsobí.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=467