Revitalizační maska SATINIQUE™ 240 ml

Revitalizační maska SATINIQUE™ 240 ml

Pro všechny typy vlasů a zvláště pro vlasy namáhané, poškozené nebo barvené. Pro regeneraci vlasů a jejich dlouhotrvající hebkost. Vlasy se stanou silnější a budou vypadat zdravěji.

Objem 240 ml
Cena za 1 ks vč. DPH 765 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 632 Kč
Výrobce: Satinique™ Satinique™
Kód produktu: 119593
/revitalizacni-maska-satinique-240-ml-e332.htm
Popis

Revitalizační maska SATINIQUE™ 240 ml

Pro všechny typy vlasů a zvláště pro vlasy namáhané, poškozené nebo barvené.
Pro regeneraci vlasů a jejich dlouhotrvající hebkost. Vlasy se stanou silnější a budou vypadat zdravěji.

 

Vlastnosti

  • Obsahuje komplex ENERJUVE, který obnovuje přirozený, zdravý vzhled vlasů, a rovněž rostlinné složky jako výtažek z jadérek vinných hroznů a olej z ořechů kukui.
  • Vysoce ošetřující a do hloubky vyživující přípravek s regeneračními složkami.
  • Speciální směs vitaminu E, výtažku z jadérek vinných hroznů a oleje z ořechů kukui.

 

Výhody

  • Obsahuje vitamin E, výtažek z jadérek vinných hroznů a olej z ořechů kukui, které pomáhají chránit vlasy před vlivy okolního prostředí a poskytují jim zdravý vzhled a hydrataci.
  • Pomáhá chránit vlasy před možným poškozením, přispívá k jejich regeneraci, pomáhá zacelit roztřepené konečky a předcházet třepení, posiluje vlasy až devítinásobně.*
  • Posilující kúra pro regeneraci a hloubkové ošetření vlasů před úpravou účesu, proniká hluboko do vlasu a každý vlas posílí a ochrání.

*Při společném používání Šamponu a Kondicionéru pro barvené vlasy, Revitalizační masky a Ochranného spreje s dvojitým účinkem.

 

Složení

Vědci pracující pro značku SATINIQUE™ využili svých zkušeností z oblasti výživy a kosmetiky a do výrobku zařadili inovativní ingredience v podobě pečlivě vybraných rostlinných složek a živin pro zdravý růst vlasů. Revitalizační maska obsahuje zpevňující směs vitaminu E, výtažku z jadérek vinných hroznů a oleje z ořechů kukui, který je znám svými omlazujícími a zklidňujícími účinky a přispívá k obnově pružnosti a lesku. Tyto posilující složky doplňuje náš exkluzivní komplex ENERJUVE™, který přispívá k obnově přirozeného, zdravého vzhledu vlasů.

 

Doporučené použití

  • Naneste na vlhké vlasy a rozetřete.
  • Nechte působit 3-5 minut, pak opláchněte.
  • Natolik šetrný, že se hodí pro každodenní použití.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=332