Proteinová tyčinka - příchuť karamelu a vanilky NUTRILITE™ 12 ks

-10 %
Prodej ukončen
Proteinová tyčinka - příchuť karamelu a vanilky NUTRILITE™ 12 ks

Chcete svému aktivnímu životnímu stylu dodat více energie? Dodá vám ji NUTRILITE Proteinová tyčinka: s 32 % bílkovin, vybranými vitaminy B, vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem cukru – toto jedinečné složení z vysoce kvalitních ingrediencí...   více Chcete svému aktivnímu životnímu stylu dodat více energie? Dodá vám ji NUTRILITE Proteinová tyčinka: s 32 % bílkovin, vybranými vitaminy B, vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem cukru – toto jedinečné složení z vysoce kvalitních ingrediencí zajistí čistou a lahodnou chuť!

Počet 12 ks
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 119602
/proteinova-tycinka-prichut-karamelu-a-vanilky-nutrilite-12-ks-e280.htm
Popis

Proteinová tyčinka - příchuť karamelu a vanilky NUTRILITE™ 12 ks

Chcete svému aktivnímu životnímu stylu dodat více energie?

Dodá vám ji NUTRILITE Proteinová tyčinka: s 32 % bílkovin, vybranými vitaminy B, vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem cukru – toto jedinečné složení z vysoce kvalitních ingrediencí zajistí čistou a lahodnou chuť!

 

Vlastnosti

 • NUTRILITE Proteinová tyčinka obsahuje 32 % bílkovin. Představuje kompletní zdroj bílkovin, které přispívají k udržení a růstu svalové hmoty.
 • Díky pečlivě zvolené kombinaci zdrojů bílkovin každá tyčinka poskytuje „postupné uvolňování“, tj. jak okamžité, tak dlouhodobé uvolňování základních aminokyselin.
 • Tyčinka má vysoký obsah vlákniny – jedna tyčinka pokryje 50 % doporučené denní dávky vlákniny. V tyčince je použita vláknina VitaFiber™ (ochranná známka společnosti BioNeutra North America Inc., použito na základě licence).
 • Tyčinka má také nízký obsah cukru. Obsahuje sladidlo získané z výtažku ze stévie (steviol-glykosidy),a proto neobsahuje vůbec žádný přidaný cukr.
 • NUTRILITE Proteinová tyčinka dále obsahuje vybrané vitaminy B, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu.
 • K dispozici ve dvou lahodných příchutích: čokolády s chutnými kakaovými hrudkami a karamelu a vanilky se syrovátkovými křupinkami. Každá tyčinka je dokonalou kombinací lahodné chuti, měkkosti a toho správného množství křupinek.

 

Složení

Výživové údaje ve 100 g v tyčince (50 g)
Energetická hodnota 1188 kJ / 285 kcal 594 kJ / 143 kcal
Tuky 5,4 g 2,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,7 g
Sacharidy 15,8 g 7,9 g
- z toho cukry 3,2 g 1,6 g
- polyoly 9,9 g 4,9 g
Vláknina 29,8 g 14,9 g
Bílkoviny 32,4 g 16,2 g
Sůl 0,61 g 0,30 g
Thiamin (vitamin B1) 0,45 mg (40 %*) 0,22 mg (20 %*)
Riboflavin (vitamin B2) 0,57 mg (40 %*) 0,28 mg (20 %*)
Vitamin B6 0,56 mg (40 %*) 0,28 mg (20 %*)
Vitamin B12 1,01 µg (40 %*) 0,50 µg (20 %*)

* NRV: referenční výživová hodnota

 

Složení: mléčná bílkovina (syrovátková bílkovina, mléčný bílkovinný izolát/koncentráty, kaseinát vápenatý),isomalto-oligosacharid (VitaFiber™),zvlhčující látka (glycerol),oligofruktóza, hrachová bílkovina 7,4 %, pšeničný škrob, slunečnicový olej, lupínky ze syrovátkové bílkoviny 3,7 % (syrovátková bílkovina (s obsahem mléka),rýžová mouka, emulgátor (sojóvý lecitin)),aromata (s obsahem mléka),emulgátor (sojový lecitin),sladidlo (steviol-glykosidy),vitaminy [vitamin B2 (riboflavin),vitamin B1 (thiamin mononitrát),vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid),vitamin B12 (kyanokobalamin)].

 

Doporučené použití

NUTRILITE Proteinovou tyčinku je možné konzumovat mezi hlavními jídly nebo na cestách. Pokud ale děláte nějaký sport, nejlepší je sníst ji do jedné hodiny po skončení tréninku.

V rámci zdravého jídelníčku si můžete vychutnat až dvě proteinové tyčinky denně. Větší množství nedoporučujeme. Bílkoviny a vláknina na podporu zdravého stravování by měly pocházet z různých potravin.

Vhodné pro dospělé a děti starší 4 let:

 • s aktivním životním stylem 
 • kteří provozují nějaký sport
 • kteří dělají vše pro to, aby se udrželi fit
 • kteří oceňují zdravé stravování
 • kteří mají nabitý program

Nevhodné pro diabetiky. Skladujte na suchém, chladném místě.

Tip: Pokud si tyčinku berete s sebou někam ven, např. když jdete cvičit, doporučujeme ji nejdříve dát do ledničky podobně jako XS Power Drink. Tyčinka tak zůstane pěkně tuhá.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=280