Pro záři vycházející zevnitř! NUTRILITE Vitaminu D

15.10.2018

​Vitamin D, známý též jako „sluneční vitamin“, je pro naše tělesné a duševní blaho nepostradatelný. Každodenní vystavení pokožky slunci bez opalovacího krému by mělo denní potřebu vitaminu D většinou pokrýt.*

V této době nám však náš životní styl velí trávit hodně času uvnitř, což omezuje příležitosti k zajištění adekvátního oslunění. Tyto možnosti jsou dále omezeny během podzimu a zimy. A aby to nebylo tak jednoduché, vitamin D se přirozeně vyskytuje jen ve velmi malém množství potravin, což znamená, že pouhá strava není pro většinu lidí řešením.

Pro mnoho z nás se nedostatek vitaminu D stává realitou. Rozsáhlá studie financovaná Evropskou unií zjistila, že nedostatkem vitaminu D trpí 40,4 % evropské populace bez ohledu na věk, národnost a zeměpisnou šířku.** Pomoc je na dosah ruky! NUTRILITE Vitamin D s obsahem vitaminu D získaného z přírodních složek nabízí snadno dostupný vitamin D a sílu slunce Vám vkládá do dlaní. 

* Pokud vystavíte ruce a obličej slunci bez opalovacího krému denně zhruba na 30 minut, mělo by to denní potřebu vitaminu D většinou pokrýt. Množství vitaminu D produkovaného v kůži pomocí slunečního záření může být ovlivněno zeměpisnou šířkou, ročním obdobím, stavem ozonové vrstvy a oblačnosti, vlastnostmi okolí, oblečením, barvou kůže a věkem. Zdroj: EFSA NDA Panel, 2016. Scientific opinion on dietary reference values for vitamin D. EFSA Journal 2016;14(10):4547, 145 pp. doi:10.2903/j.efsa.2016.4547; https://efsa.onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.2903/j.efsa.2016.4547 ** Zdroj: Cashman KD, Dowling KG, et al. Vitamin D deficiency in Europe: pandemic? Am J Clin Nutr (2016) 103(4):1033–44.10.3945/ajcn.115.120873

Vysoce kvalitní vitamin D na dlani

Vitamin D NUTRILITE™ je dokonalým výrobkem, který může vyřešit možný deficit ve výživě způsobený nedostatkem vitaminu D.***

 

NUTRILITE Vitamin D je získáván ze dvou přírodních zdrojů. Využívá kultivované kvasinky, vysoce koncentrovaný zdroj vitaminu D, který byl pečlivě vypěstován v partnerském zařízení s certifikací NutriCert™. Certifikace NutriCertTM zajišťuje soulad s vysokými kvalitativními standardy značky NUTRILITE. Tyto kvasinky b, bohaté na živiny, pomáhají vytvořit doplněk stravy, který je podobnější pestrému spektru živin zahrnutých v jídelníčku než doplňky stravy, které obsahují pouze syntetickou formu vitaminu D. 

Podporuje

Váš dobrý pocit. Vitamin D přispívá ke zdraví zubů a kostí, podporuje správné fungování svalů a imunitního systému a podporuje buněčné dělení. 

Pomáhá

překlenout možný nedostatek živin tím, že dodává vitamin D získaný ze 100% přírodních zdrojů ve formě malé, snadno polykatelné tablety. 

Doplňuje

takzvaný „sluneční vitamin“ získaný z pečlivě kultivovaných kvasinek, které jsou zdrojem vysoce koncentrovaného vitaminu D.