Omlouváme se, ale z KAPACITNÍCH DŮVODŮ PŘEPRAVNÍCH SPOLEČNOSTÍ jsme nuceni dočasně pozastavit dopravu přes kurýrní společnosti a Českou poštou.

Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků AMWAY HOME™ SA8™ TRI-ZYME™ 1 kg

Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků AMWAY HOME™ SA8™ TRI-ZYME™ 1 kg

Zdokonalené složení systému Tri-Zyme obsahuje tři účinné enzymy, které dokáží zdolat všechny typy odolných nečistot, jako jsou skvrny od trávy, krve, rajské omáčky a látek bílkovinného původu. Lze ho použít k přednamáčení nebo k posílení...   více Zdokonalené složení systému Tri-Zyme obsahuje tři účinné enzymy, které dokáží zdolat všechny typy odolných nečistot, jako jsou skvrny od trávy, krve, rajské omáčky a látek bílkovinného původu. Lze ho použít k přednamáčení nebo k posílení účinku pracích prostředků při praní pratelných stálobarevných tkanin v pračce (s výjimkou vlny a hedvábí).

Váha 1 kg
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: SA8™
Kód produktu: 110482
/pripravek-pro-prednamaceni-skvrn-a-posileni-ucinku-pracich-prostredku-amway-home-sa8-tri-zyme-1-kg-e171.htm
Popis

Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků AMWAY HOME™ SA8™ TRI-ZYME™ 1 kg

Zdokonalené složení systému Tri-Zyme obsahuje tři účinné enzymy, které dokáží zdolat všechny typy odolných nečistot, jako jsou skvrny od trávy, krve, rajské omáčky a látek bílkovinného původu. Lze ho použít k přednamáčení nebo k posílení účinku pracích prostředků při praní pratelných stálobarevných tkanin v pračce (s výjimkou vlny a hedvábí).

 

Vlastnosti

  • SA8 Tri-Zyme Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků odstraňuje dokonce i hluboce proniklé skvrny organického a bílkovinného původu a skvrny od bláta
  • Praní při všech teplotách (30–95 °C)
  • Obsahuje vylepšený systém BIOQUEST FORMULA™
  • Obsahuje přírodní čisticí složky z rostlin a minerálních látek
  • Dermatologicky testován
  • Jednokilové balení vystačí až na 232 dávek přednamáčení!

 

Doporučené použití

SA8 Tri-Zyme Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků dokonale odstraňuje skvrny ze sportovního oblečení, pracovních oděvů, uniforem, dětských plen a ložního prádla. Nejlepších výsledků dosáhnete, když budete přípravek používat zvlášť na bílé a zvlášť na barevné prádlo a aplikujete ho na skvrny, co nejdříve to bude možné.

  • Pro přednamáčení přidejte 5 ml na 5 l vody, nechte látku máčet alespoň 30 minut (bude-li to nutné, pak přes noc) a poté vyperte jako obvykle.
  • Pro zvýšení účinku pracího prostředku přidejte ke každé prací dávce 15 ml spolu s obvyklým pracím přípravkem SA8.

Upozornění:

  • Nepoužívejte na vlnu a hedvábí
  • Nepoužívejte spolu s bělicím prostředkem obsahujícím chlór. Je-li zapotřebí dalšího bělení, použijte SA8 Univerzální bělicí prostředek.
/product-action/increment-product-view-count?productId=171