Power Systém s krémy ARTISTRY YOUTH XTEND™

Doprava zdarma
Power Systém s krémy ARTISTRY YOUTH XTEND™

Efektivní výrobky proti stárnutí dokonale zkombinované pro dosažení vynikajících výsledků u normální až suché pleti, a to s 10% cenovým zvýhodněním.

Počet 4 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 7 805 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 6 450 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ARTISTRY YOUTH XTEND™ ARTISTRY YOUTH XTEND™
Kód produktu: 253580
/power-system-s-kremy-artistry-youth-xtend-e554.htm
Popis

Power Systém s krémy ARTISTRY YOUTH XTEND™

Efektivní výrobky proti stárnutí dokonale zkombinované pro dosažení vynikajících výsledků u normální až suché pleti, a to s 10% cenovým zvýhodněním.

 

Čím vám může prospět

 • Díky účinným přípravkům proti stárnutí včetně našeho nejúčinnější séra, přípravků péče o okolí očí a denního a nočního krému vám pomůže skvěle se postarat o normální až suchou pleť.
 • Dramaticky odstraňuje vrásky, takže vaše tvář vypadá pevněji a mladistvěji.
 • Stačí, když budete kompletní Power Systém používat jediný týden, a povšimnete si mladistvějšího vzhledu pleti.

 

Proč si ho oblíbíte

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systém s Krémy vám poskytne vše, co vaše pleť potřebuje během dne i noci na podporu boje proti stárnutí. Obsahuje Koncentrované Sérum, náš nejúčinnější výrobek s omlazujícími účinky, jakož i Ochranný Krém pro denní použití, Vyživující Krém pro noční použití a Vyživující Oční Krém speciálně sestavený pro choulostivou pleť kolem očí. Při pravidelném používání se můžete již za týden dočkat mladistvěji vyhlížející pleti.

 

Mohlo by vás zajímat

 • Výsledky testů ukázaly, že 78 % žen si za jediný týden povšimlo úbytku jemných linek a vrásek.
 • Během jednotýdenního testu zaznamenalo mladistvější vzhled pleti 81 % žen.
 • Jemnější pleti si po jediném použití Power Systému povšimlo 89 % žen účastnících se studie vnímání spotřebitelů.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém s Krémy vám poskytuje vše, co potřebujete pro komplexní péči o pleť proti stárnutí, která je pro normální až suchou pleť o něco lehčí:

 • Díky zvýšené produkci bílkoviny mládí stimulované pomocí výtažku LifeSirt žijí vaše kožní buňky v podstatě déle.
 • Při pravidelném používání jsou výsledky viditelné už po prvním týdnu. Částečnou zásluhu na tom má náš patentovaný Micro-X6 peptid.
 • Naše jedinečná směs pečujících látek přírodního původu vaši pleť vyživuje a hydratuje.

 

Jak používat

 • První krok: po použití čisticích a tonizačních přípravků naneste ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované Sérum.
 • Druhý krok: v oblasti kolem očí vetřete do pokožky pouze malé množství ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícího Očního Krému.
 • Třetí krok: ranní péči zakončete ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranným Krémem, který vaší pleti poskytne ochranu na den, jenž máte před sebou.
 • Čtvrtý krok: večerní péči zakončete ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživujícím Krémem, který vaši pleť připraví na regeneraci během noci.

 

Složení

Objevte naše nejúčinnější výrobky proti stárnutí normální až suché pleti. ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém s Krémy, který jsme pro vás připravili do praktického balíčku, obsahuje přesně to, co potřebujete pro dosažení impozantních výsledků. Jeho základem je náš nejúčinnější výrobek, Koncentrované Sérum, s nejvyšší koncentrací omlazujícího výtažku LifeSirt. Pro celodenní hydrataci a výživu jsme přidali také náš Ochranný Krém (na den) a Vyživující Krém (na noc). Každý výrobek řady ARTISTRY YOUTH XTEND obsahuje LifeSirt a Micro-X6 peptid spolu se speciální kombinací rostlinných látek.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=554