Power Systém pro všechny typy pleti ARTISTRY HYDRA-V™

Doprava zdarma
Power Systém pro všechny typy pleti ARTISTRY HYDRA-V™

Naše základní kolekce tří výrobků nabízí maximální hydratační účinek pro jemnou, vláčnou a zdravě vypadající pleť s 10% cenovým zvýhodněním!

Počet 3 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 3 875 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 3 202 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ARTISTRY Hydra-V™ ARTISTRY Hydra-V™
Kód produktu: 117953
/power-system-pro-vsechny-typy-pleti-artistry-hydra-v-e547.htm
Popis

Power Systém pro všechny typy pleti ARTISTRY HYDRA-V™

Naše základní kolekce tří výrobků nabízí maximální hydratační účinek pro jemnou, vláčnou a zdravě vypadající pleť s 10% cenovým zvýhodněním!
 

Čím vám může prospět

 • Maximálně zvyšuje hydrataci pleť, na pocit je pleť uvolněná a vypadá zářivě.
 • Nabízí dokonalou kombinaci výrobků, které byly navrženy tak, aby společně vedly k jemnější a hladší pleti.
 • Stačí jen tři dny pravidelného používání a vaše pleť bude vypadat svěžeji, zdravěji a na pocit bude hladká a hydratovaná.
 • Snadné použití zlepší texturu pleti a účinnost hydratační bariéry po 28 dnech používání.
   

Proč si ho oblíbíte

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém Pro Všechny Typy Pleti vám dává vše, co potřebujete pro hladkou, jemnou a hydratovanou pleť ve třech snadných krocích. Zajišťuje maximální hydrataci, což vede k pleti, která vypadá svěžeji a jemněji. Vše začíná u ARTISTRY HYDRA-V Vyživujícího Pleťového Koncentrovaného Séra, které obsahuje naše nejkoncentrovanější složky zajišťující regeneraci pleti do hloubky. ARTISTRY HYDRA-V Vyživující Gel-krém je vaším hydratační přípravkem s lehkým a příjemným gelovým složením na každý den. Sada ještě obsahuje ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující Gel-krém Na Oči, díky kterému zůstane pleť v okolí očí vyživená a optimálně hydratovaná.
 

Mohlo by vás zajímat

 • 83 % žen, které se účastnily studie, uvedlo, že po 28 dnech používání Power Systému vypadala jejich pleť zdravěji, a 83% také uvedlo, že měly ze své pleti zdravější pocit.
 • Vaše pleť pocítí okamžité zvýšení hydratace o 270 %.
 • Stačí jen tři dny, aby se na vaší pleti projevily účinky a vaše pleť vypadala svěžeji, zdravěji a na pocit byla hladká a hydratovaná.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém Pro Všechny Typy Pleti je skvělý způsob, jak se starat o pleť pomocí našich základních hydratačních složek:

 • Vyživující Pleťové Koncentrované Sérum má naše nejúčinnější složení, díky kterému dosáhnete maximální a dlouhotrvající hydratace pleti.
 • Díky Osvěžujícímu Gelu se vaší pleti dostane ošetření, které vydrží celý den.
 • Hydratační péči o pleť dokončete Osvěžujícím Gel-krémem Na Oči, který působí na jemnou a snadno se vysušující pleť kolem očí.
   

Jak používat

 • 1. krok: Po čištění a tonizaci použijte Vyživující Pleťové Koncentrované Sérum. Na celý obličej vám stačí jedna až dvě dávky z pumpičky.
 • 2. krok: Vmasírujte Vyživující Gel-krém na obličej a krk.
 • 3. krok: Jemně naneste Osvěžující Gel-krém Na Oči pod oči, postupujte od vnější strany k vnitřní a jemně přípravek vmasírujte.
   

Složení

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém Pro Všechny Typy Pleti vyzdvihuje tři z našich hydratačních výrobků, které společně tvoří ucelený hydratační systém péče o pleť. Získáte výhodu ze všech klíčových složek, díky kterým je řada výrobků HYDRA-V tak jedinečná: je to voda z norských fjordů, minerální látky z růžové himalájské soli a havajská palma acai. Naše exkluzivní technologie ARTISTRY HYDRA-V Liposome zajišťuje, že se tyto složky optimálně dostanou do vaší pokožky a přinesou maximální prospěch.

 

Často kladené otázky

Proč je kompletní Power Systém dobrý nápad? 

HYDRA-V Power Systém představuje snadný systém sestávající ze tří kroků, který obsahuje klíčové výrobky z celé kolekce. Současné používání těchto výrobků vede k maximálním hydratačním výhodám. Nikdy dříve jste neměli pocit, že je vaše pleť tak jemná a vláčná.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=547