Power Systém pro suchou pleť ARTISTRY HYDRA-V™

Doprava zdarma
Power Systém pro suchou pleť ARTISTRY HYDRA-V™

Naše tři hydratační výrobky v dokonalém spojení pro maximální hydrataci a jemnou, vláčnou a zdravě vyhlížející pleť s 10% cenovým zvýhodněním!

Počet 3 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 4 743 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 3 920 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ARTISTRY Hydra-V™ ARTISTRY Hydra-V™
Kód produktu: 119687
/power-system-pro-suchou-plet-artistry-hydra-v-e550.htm
Popis

Power Systém pro suchou pleť ARTISTRY HYDRA-V™

Naše tři hydratační výrobky v dokonalém spojení pro maximální hydrataci a jemnou, vláčnou a zdravě vyhlížející pleť s 10% cenovým zvýhodněním!
 

Čím vám může prospět

 • Získáte uvolněnou a zářivou pleť na základě zlepšené hydratace díky výrobkům připraveným speciálně pro suchou pokožku.
 • Získáte jemnější, hebčí pleť prostřednictvím tří snadných kroků, které můžete jednoduše zařadit do svého každodenního režimu péče o pleť.
 • Po třech dnech pravidelného používání Power Systému začnete vidět výsledky v podobě svěží a lépe hydratované pleti.
 • Vaše pleť bude mít lepší texturu a během pouhých 28 dnů se posílí přirozená hydratační bariéra pleti.
   

Proč si ho oblíbíte

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém Pro Suchou Pleť se stará o pleť, která bojuje s udržením hydratační rovnováhy prostřednictvím tří hydratačních výrobků, které pro vaše pohodlí tvoří jednu sadu. Díky tomuto systému péče o pleť bude vaše pokožka osvěžená, obnovená a revitalizovaná. Nejdůležitější součástí této trojice je ARTISTRY HYDRA-V Vyživující Pleťové Koncentrované Sérum, které obsahuje naše nejúčinnější speciální složky. Obdržíte také náš bohatý, hedvábný ARTISTRY HYDRA-V Obnovující Hydratační Krém, který poskytne vaší pleti každodenní výživu a hydrataci. A nakonec použijte ARTISTRY HYDRA-V Osvěžující Gel-krém Na Oči, který poskytne vašim očím nejlepší hydratační péči.
 

Mohlo by vás zajímat

 • Výsledky klinických testů ukazují, že 83 % žen se domnívá, že po 28 dnech používání je jejich pleť na pohled i na dotyk zdravější.
 • Hydratace pleti se okamžitě zvýší o 270 %.
 • Po 3 dnech používání Power Systému si všimnete, že vaše pleť je svěžejší, hladší a lépe hydratovaná.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

 • Základní výrobek řady HYDRA-V, Vyživující Pleťové Koncentrované Sérum, poskytuje vaší pleti koncentrovanou dávku našich speciálních složek ke zvýšení hydratace.
 • Pokud má vaše pleť tendenci k vysoušení, vychutnáte si během dne i v noci hluboce hydratační účinky Obnovujícího Hydratačního Krému.
 • Žádný systém péče o pleť HYDRA-V by nebyl úplný bez Osvěžujícího gel-krému na oči, díky kterému bude pleť v okolí očí každý den dokonale jemná a hladká.
   

Jak používat

 • 1. krok: Po použití čisticího a tonizačního přípravku naneste na celý obličej jednu až dvě dávky Vyživujícího Pleťového Koncentrovaného Séra.
 • 2. krok: Pokračujte Obnovujícím Hydratačním Krémem, který vmasírujete do pokožky na obličeji a krku.
 • 3. krok: Na pleť pod očima opatrně naneste malé množství Osvěžujícího Gel-krému Na Oči a rozetřete do ztracena.
   

Složení

ARTISTRY HYDRA-V Power Systém Pro Suchou Pleť vám poskytuje vše, co potřebujete k tomu, aby byla vaše pleť na dotyk neustále hebká a jemná, i když má tendenci vysychat. V těchto třech výrobcích jsou obsaženy všechny naše nejdůležitější hydratační složky včetně vody z norských fjordů, minerálních látek z růžové himalájské soli a havajské palmy acai. Exkluzivní technologie ARTISTRY HYDRA-V Liposome dokonale dopraví tyto vzácné látky pro maximální účinnost až do vaší pokožky.

 

 

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=550