Paleta očních stínů – Sunrise ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ 1 x 4,5 g a 3 x 1 g

-10 %
Prodej ukončen
Paleta očních stínů – Sunrise ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ 1 x 4,5 g a 3 x 1 g

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů* obsahuje čtyři pečlivě vybrané odstíny Sunrise, které vám pomohou zdokonalit váš plážový, šik vzhled. Dodejte dramatičnost očím, zvýrazněte svou krásu na pláži a třpytivě se vydejte vstříc...   více ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů* obsahuje čtyři pečlivě vybrané odstíny Sunrise, které vám pomohou zdokonalit váš plážový, šik vzhled. Dodejte dramatičnost očím, zvýrazněte svou krásu na pláži a třpytivě se vydejte vstříc svěžímu, letnímu, mořskému vánku.

Váha 1 x 4,5 g a 3 x 1 g
Běžná cena: 1 204 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH 1 084 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 896 Kč
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ ARTISTRY SIGNATURE COLOR™
Kód produktu: 120216
/paleta-ocnich-stinu-sunrise-artistry-signature-color-1-x-4-5-g-a-3-x-1-g-e446.htm
Popis

Paleta očních stínů – Sunrise ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ 1 x 4,5 g a 3 x 1 g

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů* obsahuje čtyři pečlivě vybrané odstíny Sunrise, které vám pomohou zdokonalit váš plážový, šik vzhled. Dodejte dramatičnost očím, zvýrazněte svou krásu na pláži a třpytivě se vydejte vstříc svěžímu, letnímu, mořskému vánku.

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očních stínů je součástí LIMITOVANÉ KOLEKCE ARTISTRY LÉTO 2016 PACIFIC LIGHTS, nad kterou převzal záštitu globální umělecký maskér ARTISTRY Rick DiCecca a která se inspiruje krásou pláže a kalifornské energie nápojů XS™ Power Drink.

Pozn.: ARTISTRY Pouzdro se prodává samostatně. ARTISTRY SIGNATURE COLOR Palety očních stínů – náhradní náplně jsou kompatibilní s ARTISTRY SIGNATURE COLOR Pouzdrem.

* V prodeji do vyprodání skladových zásob.

 

Vlastnosti

 • Matné i třpytivé efekty nabízejí nekonečné možnosti.
 • Jemné, krémové, odolné složení bylo vyvinuto tak, aby líčení co nejdéle vydrželo.
 • Součástí Palety očních stínů – náplně je aplikátor očních stínů.

 

Výhody

 • Probuďte v sobě vizážistku. Čtyři sluneční odstíny vytvářejí nekonečné možnosti k experimentování s novým, odvážným líčením, nebo netradičně svěžím a šik pojetím klasického líčení na pláž.
 • Odolné složení vydrží i v horku a za mořského větru. Jemné a krémové složení zajistí, že stíny si udrží stejný vzhled i barvu jako po nanesení – ve dne i v noci. 
 • Skvěle se vyletněte. Odvážné hýření barvami zachycuje energii pláže při západu slunce, ohnivou záři táboráků, příliv modři a bujnou zeleň.
 • Limitovaná kolekce líčení „energie večírků“. Nic nevystihne energii večírků lépe než vybrané exkluzivní líčení, díky kterému vystoupíte v létě z davu.
 • Bezpečné, všestranné a univerzální. Všechny čtyři stíny na oči lze používat i s kontaktními čočkami a jsou bez parfemace, alergologicky testovány, vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

 

Složení

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Palety očních stínů obsahují:

 • Pudrové kuličky pro bezproblémovou aplikaci.
 • Mikro-jemné pigmenty pro dokonalou barvu.
 • Perly pro ještě intenzivnější odraz světla.
 • Levandulový vosk, který pomáhá chránit citlivou oblast očního víčka.

 

Doporučené použití

Můžete si vyhrát s intenzitou barvy, stíny míchat a roztírat, abyste vytvořili širokou škálu líčení. Můžete buď zvolit jednotlivé odstíny, nebo vrstvit různé barvy k vytvoření intenzivního, odvážného líčení. Pokud chcete dosáhnout menší intenzity, můžete nejprve nanést vrchní základní oční stín a poté zdůraznit tyrkysovým nebo fialovým odstínem, což vytvoří efekt akvarelu nebo vodových barev. Nebo můžete výrazný odstín použít pouze jako oční linku, čímž dosáhnete dramatického, avšak méně intenzivního líčení.

Parametry

Příslušenství (2)
Kosmetické zrcátko ARTISTRY™ 16,5 cm x 17,5 cm

Kosmetické zrcátko ARTISTRY™ 16,5 cm x 17,5 cm

Nové oboustranné kosmetické zrcátko na líčení a péči o pleť je užitečnou pomůckou na každý den. Samostatně stojící zrcátko, přední strana je čtvercová...

117882
678 Kč
Štětečky na oční stíny ARTISTRY™ 25 ks

Štětečky na oční stíny ARTISTRY™ 25 ks

ARTISTRY™ Kosmetické pomůcky, jsou výborným doplňkem a pomocníkem při nanášení či prezentaci make-upu

0813
290 Kč
/product-action/increment-product-view-count?productId=446