Omega-3 Complex NUTRILITE™ 90 tablet

-5 %
TOP
Omega-3 Complex NUTRILITE™ 90 tablet
Akce platí do odvolání

Doplněk stravy s rybím tukem obsahujícím omega-3 mastné kyseliny. Ryby ulovené v hlubinách oceánů jsou bohaté na typ mastných kyselin známý jako omega-3 mastné kyseliny. Dvě aktivní složky výrobku Omega-3 Complex jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA...   víceDoplněk stravy s rybím tukem obsahujícím omega-3 mastné kyseliny. Ryby ulovené v hlubinách oceánů jsou bohaté na typ mastných kyselin známý jako omega-3 mastné kyseliny. Dvě aktivní složky výrobku Omega-3 Complex jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 kyseliny jsou esenciální mastné kyseliny, což znamená, že je musíme přijímat ve stravě, protože je lidský organismus neumí syntetizovat. Pokud pravidelně nejíte alespoň jednu až dvě porce ryb týdně, představují koncentrované rybí tuky praktický způsob, jak tyto vzácné esenciální mastné kyseliny zařadit do vašeho jídelníčku.

Počet tablet90 ks
Běžná cena: 1 205,- Kč
Cena za 1 ks vč. DPH 1 145,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 995,- Kč
Výrobce: NUTRILITE™NUTRILITE™
Kód produktu: 4298
/omega-3-complex-nutrilite-90-tablet-e211.htm
Popis

Omega-3 Complex NUTRILITE™ 90 tablet

Doplněk stravy s rybím tukem obsahujícím omega-3 mastné kyseliny.

Ryby ulovené v hlubinách oceánů jsou bohaté na typ mastných kyselin známý jako omega-3 mastné kyseliny. Dvě aktivní složky výrobku Omega-3 Complex jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Omega-3 kyseliny jsou esenciální mastné kyseliny, což znamená, že je musíme přijímat ve stravě, protože je lidský organismus neumí syntetizovat.

Pokud pravidelně nejíte alespoň jednu až dvě porce ryb týdně, představují koncentrované rybí tuky praktický způsob, jak tyto vzácné esenciální mastné kyseliny zařadit do vašeho jídelníčku.

 

Vlastnosti

  • Dvě aktivní složky výrobku Omega-3 Complex jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). EPA a DHA přispívají ke správnému fungování srdce. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
  • Pomáhá doplnit mastné kyseliny, které mohou ve stravě chybět.
  • Jedna kapsle zajistí přibližně stejné množství omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA) jako 28 g lososa, tuňáka či sardinek.
  • Bez přídavku umělých barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAHV 1 KAPSLI %NRV*
Tuky, z čehož1 g-
Omega-3 mastné kyseliny380 g-
EPA (kyselina eikosapentaenová)180 g-
DHA (kyselina dokosahexaenová)120 g-
Vitamin E5 g42

* Referenční výživová hodnota

SLOŽENÍ: rybí tuk (71%),želatina, zvlhčující látka (glycerol),D-alfa tokoferol, sójový olej.

 

Doporučené použití

  • Každý, jehož strava není bohatá na omega-3 mastné kyseliny, které se nacházejí ve většině ryb, v mořských plodech, listové zelenině, řepkovém oleji, sójových bobech a vlašských ořeších.
  • Každý, koho zaujmou prospěšné vlastnosti omega-3 mastných kyselin jako např. podpora správné činnosti srdce.

Doporučené dávkování

  • 1 kapsle denně, při jídle.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Těhotné a kojící ženy a osoby, které užívají léky na zředění krve, by se měly před užitím tohoto výrobku nejprve poradit s lékařem.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=211