NUTRILITE™ Vitamin B Plus 60 tablet

NUTRILITE™ Vitamin B Plus 60 tablet

Díky TECHNOLOGII DVOJÍHO PŮSOBENÍ (DUAL-ACTION) je NUTRILITE Vitamin B Plus doplňkem stravy, který nabízí optimální uvolňování všech vitaminů skupiny B na podporu normálního energetického metabolismu a snížení únavy a vyčerpání.

Počet tablet 60 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 555 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 483 Kč
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 110178
/nutrilite-vitamin-b-plus-60-tablet-e277.htm
Popis

NUTRILITE™ Vitamin B Plus 60 tablet

Díky TECHNOLOGII DVOJÍHO PŮSOBENÍ (DUAL-ACTION) je NUTRILITE Vitamin B Plus doplňkem stravy, který nabízí optimální uvolňování všech vitaminů skupiny B na podporu normálního energetického metabolismu a snížení únavy a vyčerpání.*

TECHNOLOGIE DVOJÍHO PŮSOBENÍ (DUAL-ACTION) v sobě spojuje okamžité a postupné uvolňování v jedné tabletě se dvěma vrstvami:

okamžité uvolňování doplní velkou dávku vitaminů B12 a B2;
postupné uvolňování dodává po dobu osmi hodin šest dalších vitaminů B.

Tak se všech osm základních VITAMINŮ B UVOLNÍ do organismu v OPTIMÁLNÍM ČASE.

Jedna tableta zajišťuje 100 % DRHP** všech osmi základních vitaminů B.

Mezi předními globálními značkami vitaminových doplňků stravy je NUTRILITE™ první a jedinou s doplňkem stravy s vitaminy skupiny B s technologií dvojího působení (dual-action).***

 

* Ke správnému fungování energetického metabolismu přispívají: thiamin (B1),riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),biotin (B7) a kobalamin (B12). Ke snížení únavy a vyčerpání přispívají: riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),kyselina listová (B9) a kobalamin (B12).

** Denní referenční hodnota příjmu

*** Zdroj: Euromonitor International Limited; Tvrzení ověřeno na základě výzkumu a metodologie Euromonitoru pro Amway Corporation provedeného v květnu 2016 a během října a listopadu 2016. Euromonitor zkoumal prodeje 10 předních globálních značek vitaminů a doplňků stravy v roce 2015; na základě maloobchodních cen; http://www.euromonitor.com/amway-claims

Vlastnosti

 • Jedna dvouvrstvá tableta denně dodá 100 % DRHP* všech osmi základních vitaminů B: thiamin (B1),riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),biotin (B7),kyselina listová (B9) a kobalamin (B12).
 • Díky technologii dvojího působení (dual-action) zajišťuje optimální uvolňování všech vitaminů skupiny B.
 • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání díky těmto vitaminům B: riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),kyselina listová (B9) a kobalamin (B12).
 • Ke správnému fungování energetického metabolismu přispívají následující vitaminy B: thiamin (B1),riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),biotin (B7) a kobalamin (B12).
 • Obsahuje přírodní spirulinu, která se pěstuje a sklízí na vodní farmě s certifikací NutriCert™.
 • Tablety se snadno polykají díky plochému tvaru.
 • Praktické – není třeba s sebou nosit více tablet.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAH DENNĚ (1 tableta) % DRHP*
Thiamin (B1) v mg 1,1 100%
Riboflavin (B2) v mg 1,4 100%
Niacin (B3) v mg 16,0 100%
Kyselina pantotenová (B5) v mg 6,0 100%
Vitamin B6 v mg 1,4 100%
D-biotin (B7) v µg 50 100%
Kyselina listová (B9) v µg 200 100%
Vitamin B12 v µg 2,5 100%

* % Denní referenční hodnota příjmu

 

SLOŽENÍ: plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý),kvasnice 16%, spirulina prášek 15% (Arthrospira platensis, celá rostlina), laktóza, stabilizátory hydroxypropylmethylcelulosa, mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy),nikotinamid, D-pantotenát vápenatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, zvlhčující látka (glycerol),kyselina pteroylglutamová, lešticí látka (karnaubský vosk),D-biotin.

 

Doporučené použití

 • Doporučené dávkování: 1 tableta denně
 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.
 • Výrobek není náhradou pestré stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obal pevně zavírejte.
 • Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=277