CZK Euro

NUTRILITE™ DOUBLE X™ a Daily jako zdroje vitaminů a minerálních látek

obrázk

NUTRILITE Daily a NUTRILITE DOUBLE X patří mezi spolehlivé zdroje stěžejních vitaminů a minerálních látek. Jsou tedy kvalitním základem na cestě k vyvážené stravě. Cílem výrobků NUTRILITE je podpořit a posílit naše přirozené silné stránky.

Správná výživa je vidět

Fungování našeho těla se odvíjí od přítomnosti vitaminů a minerálů. Ty se starají o zdravý a aktivní životní styl. Všechny důležité živiny se nacházejí v mnoha různých druzích ovoce a zeleniny. Strava a její pestré složení je tedy tím nejlepším, co můžeme dělat každý den pro příjem potřebných vitaminů a minerálů do svého organismu .

Při nynějším rychlém životním tempu často nemáme na výživné stravování příliš času. Mnozí z nás i jednotlivá jídla vynecháváme. Čerstvé potraviny dokonce mnozí nahrazují průmyslově zpracovanými potravinami. Z nedostatku času se tak ve své stravě přiravujeme o cenné živiny. Doplňky stravy jsou dobrým zdrojem chybějících živin, který může přispět k vyvážené stravě, optimální kondici a celkově dobré tělesné i duševní pohodě.

Důležité živiny pro lidské tělo


Život v nejčistší podobě: vitaminy

Vitaminy se starají o všechny základní metabolické funkce. Zajišťují zpracování ostatních živin, krvetvorbu, produkci hormonů, genetického materiálu i chemických látek v nervové soustavě. Vitaminy pakdělíme na

Rospustnost látek se odvíjí od jejich chemického složení.


Výkonní pomocníci: minerální látky

Minerály podporují růstové a regenerační funkce všech tělesných buněk. Svou činností zastávají klíčovou roli v dalších složitějších chemických systémech, zejména v rámci nervové soustavy. Minerály, jako např. vápník, hrají klíčovou úlohu při regeneraci kostí a zubů. Železo je nezbytné pro správné fungování hemoglobinu (protein červených krvinek) a hořčík zastává v organismu více než 300 různých biochemických funkcí.

Obrázek

Přirozená obrana: antioxidanty

Volné radikály mohou v důsledku oxidace poškodit DNA buněk v organismu, což může případně vést až k onemocnění a rychlejšímu stárnutí. Antioxidanty pomáhají chránit buňky organismu tím, že bojují proti volným radikálům, které způsobují poškození buněk. Mezi běžné antioxidanty patří vitaminy C a E i další sloučeniny podobné vitaminům, jako jsou karotenoidy (alfa a beta karoten), lykopen a lutein, ale také stopové prvky, např. selen.


Zázrak přírody: fytonutrienty

Živiny nacházející se v rostlinách byly vždy součástí chemického složení ovoce a zeleniny. Teprve nedávno se určité fytonutrienty podařilo izolovat, identifikovat a studovat jejich mnohé prospěšné vlastnosti. Celosvětový výzkum potvrzuje, že strava bohatá na fytonutrienty může napomáhat dosažení optimálního zdraví.

Fytonutrienty jsou chemické sloučeniny, které se přirozeně vyskytují v rostlinách. O těchto účinných sloučeninách se domníváme, že přirozenou cestou chrání organismus a optimalizují účinnost nejdůležitějších vitaminů.

Multivitaminy naplňují naše potřeby po celý rok

Dopřejte si až 5 porcí ovoce a zeleniny každý den a to bez výjimky! Získáte potřebnou podporu imunitního systému a zajistíte správné fungování buněk a orgánů. Jak ale docílit optimálního množství při konzumaci průmyslově upravených potravin? Vyvarujte se konzumaci alkoholu, kofeinu a nikotinu. Všechny tyto látky připravují náš organismus o vitaminy a minerály.

Byť tedy nejsou doplňky stravy plnohodnotnou náhražkou zdravé a vyvážené stravy, multivitaminy díky svému složení fungují jako doplňkový zdroj vitaminů a minerálů. S jejich pomocí naplníte své nutriční potřeby, které v přijímané stravě možná chybí. Jedná se o ověřený a stálý zdroj důležitých vitaminů a minerálů.

 

Poznejte své optimální já!

Značka Nutrilite nabízí dva multivitaminové a multiminerální výrobky, které pokrývají různé nutriční potřeby a přirozeným způsobem zlepšují vaši stravu po celý rok:

  • NUTRILITE Daily nabízí základní množství živin, které vám dodají jistotu, že se o sebe dobře staráte.
  • Multivitaminový, multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty NUTRILITE DOUBLE X díky svému zdokonalenému složení nabízí výraznější nutriční podporu, když jsou požadavky na váš organismus ještě vyšší.