Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ Multivitaminového, multiminerálního doplňku stravy s fytonutrienty 372 tablet

Doprava zdarma
Novinka
Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ Multivitaminového, multiminerálního doplňku stravy s fytonutrienty 372 tablet

NUTRILITE ✅ DOUBLE X ✅ je doplněk stravy ✅, který poskytuje ✅ vyváženou kombinaci ✅12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin,...   více NUTRILITE ✅ DOUBLE X ✅ je doplněk stravy ✅, který poskytuje ✅ vyváženou kombinaci ✅12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává.

Cena za 1 ks vč. DPH 3 657 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 3 180 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 292409
/nahradni-napln-nutrilite-double-x-multivitaminoveho-multimineralniho-doplnku-stravy-s-fytonutrienty-372-tablet-e668.htm
Popis

Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ Multivitaminového, multiminerálního doplňku stravy s fytonutrienty 372 tablet

NUTRILITE DOUBLE X je doplněk stravy, který poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává.

NUTRILITE DOUBLE X Vaší stravě dodává rozmanitost díky rostlinným složkám ze všech pěti barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené i fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny. Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem Nutrilite™nebo NutriCert™, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

V období stresu nebo při změně ročních období poskytuje NUTRILITE DOUBLE X základní živiny, které podporují celkovou fyzickou a duševní pohodu.

Double X je světovou jedničkou v prodeji multivitaminů a multiminerálů s fytonutrienty z pěti barevných skupin fytonutrientů.1

1Zdroj: Zdroj: Euromonitor International Limited; maloobchodní tržby; všechny prodejní kanály, 2017.

 

Jak Vám pomůže

NUTRILITE DOUBLE X je určen k tomu, aby Vám pomohl doplnit veškeré možné nedostatky ve výživě a příjmu fytonutrientů. Díky tomu získáte zpět svou vnitřní rovnováhu, a zvýšíte tak svůj přirozený potenciál.

Výrazně podporuje Váš organismus mnoha různými způsoby:

 • Fungování mozku: Jód podporuje správné kognitivní funkce. Vitamin B12 přispívá k normálnímu fungování psychologických funkcí.
 • Nervová soustava:Měď přispívá k normálnímu fungování nervové soustavy.
 • Imunitní systém:Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
 • Energetický metabolismus:Niacin podporuje správné fungování energetického metabolismu.
 • Léčba zánětlivých reakcí: Kurkumin pomáhá organismu zvládat zánětlivé reakce.
 • Trávicí ústrojí a játra:Vápník podporuje správné fungování trávicích enzymů. Rozmarýn a kurkumin napomáhají správnému fungování jater.
 • Buňky: Vápník sehrává svoji roli v procesu buněčného dělení a buněčné specializace.
 • Oxidační stres:Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
 • Fungování srdce: Vitamin B6 podporuje správný metabolismus homocysteinu a thiamin přispívá ke správnému fungování srdce.
 • Dobrý stav kostí: Vitamin D napomáhá k udržování dobrého stavu kostí.
 • Fungování svalstva: Hořčík přispívá ke správnému fungování svalstva.
 • Dobrý stav očí/zraku: Vitamin A podporuje udržení normálního zraku.
 • Pokožka, vlasy a nehty: Biotin přispívá k udržení pokožky a vlasů v dobrém stavu. Vitamin C podporuje správnou tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správné fungování pokožky. Selen a zinek přispívají k udržení normálního stavu nehtů.
 • Hormonální rovnováha: Vitamin B6 podporuje regulaci činnosti hormonů a kyselina pantotenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

Dále má hlavní význam pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

 

Čím by Vás mohl zaujmout

Lidský organismus je ekosystém, který se neustále snaží udržet vnitřní rovnováhu, aby fungoval optimálním způsobem.

Nejdůležitější roli hraje správná výživa. Vyvážená a rozmanitá strava je klíčem nejen k Vaší aktuální duševní a fyzické kondici, ale také k Vašemu celkovému zdravotnímu stavu do dalších let.

Tři ze čtyř dospělých celosvětově nejedí denní minimální dávku pěti porcí ovoce a zeleniny dle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO)1. A proto i Vy možná potřebujete doplnit svou stravu o živiny a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty.

DOUBLE X obsahuje rostlinné složky a fytonutrienty ze všech pěti barevných skupin:zelené, bílé, žluté, červené i fialové.

NUTRILITE DOUBLE X Vám může pomoci vyřešit potenciální nedostatek vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů ve stravě, a tak zajistit, že organismus získá zpět svou vnitřní rovnováhu a umožní Vám zvýšit Váš přirozený potenciál.

1Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014),112, 1004-1018.

 

Informace pro Vás

Velká většina dospělých (58-88%) celosvětově udává, že denně zkonzumují méně než pět porcí ovoce a zeleniny doporučovaných Světovou zdravotnickou organizací (WHO)2.

Ovoce a zelenina jsou bohatými zdroji vitaminů, minerálních látek a druhotných rostlinných složek známých také jako fytonutrienty.

Protože si zasloužíte tu nejlepší výživu, máme pod kontrolou celý proces od semínka až po doplněk stravy, čímž zajišťujeme vysoce kvalitní výrobky:

 • Vše začíná speciálně zvolenými osivy, která na našich udržitelných farmách vyséváme do správné půdy a do vhodné hloubky. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.
 • Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy.
 • Rostliny sklízíme ve vrcholné formě, přičemž používáme tu část rostliny, která má z hlediska fytonutrientů nejlepší profil. Rostliny jsou za pomoci nejmodernějšího vybavení zpracovány v řádu hodin od sklizně.
 • Naši vědečtí pracovníci neustále hledají nové způsoby zkvalitnění našich přírodních surovin kombinováním esenciálních vitaminů a minerálních látek s rostlinnými fytonutrienty.
 • Pro zajištění bezpečnosti přípravku DOUBLE X provádíme obsáhlé testování. Než se k Vám DOUBLE X dostane, provedeme na každou výrobní jednotku 2 000 testů – počínaje rostlinným materiálem.

V období stresu nebo při změně ročních období můžete potřebovat pomoc, abyste znovu získali svou vnitřní rovnováhu a umožnili svému organismu i mysli dobře fungovat.

2Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable  consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014),112, 1004-1018.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

Poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů, 10 esenciálních minerálních látek a 22 rostlin, které jsou zdrojem širokého a prospěšného spektra fytonutrientů.

NUTRILITE DOUBLE X je obohacen komplexem PhytoBlendTM – jedná se o jedinečný komplex z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává. Poskytuje látky rostlinného původu a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty ze všech 5 barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené a fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny.

Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Použití

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Pro dospělé – jedna tableta s vitaminy, jedna tableta s minerálními látkami a jedna tableta s fytonutrienty dvakrát denně s jídlem.

Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte, pokud je poškozený ochranný obal. K udržení čerstvosti uchovávejte tablety ve fóliových obalech. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

 

Složení

TABLETA S OBSAHEM VITAMINŮ: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, agar, vápenaté soli mastných kyselin),oxid hořečnatý, L-askorbová kyselina, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),maltodextrin, nikotinamid, D-alpha-tokoferyl sukcinát, D-panthotenát vápenatý, sacharóza, emulgátor (alginát sodný),hrachový škrob, modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob, oxid zinečnatý, palmový olej, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, beta karoten, estery luteinu, antioxidanty (askorbylpalminát, askorban sodný, alfa-tokoferol, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů),izolát sojové bílkoviny, zvlhčující látka (glycerol),lykopen (z rajčat, Lycopersicon esculantum),retinyl-acetát, glukosový sirup, kyselina pteroylmonoglutamová, lešticí látka (karnaubský vosk),D-biotin, seleničitan sodný, kyanokobalamin.

TABLETA S OBSAHEM MINERÁLNÍCH LÁTEK: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, pektin),oxid hořečnatý, fumarát železnatý, maltodextrin, protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),extrakt z máty 0,9% (Mentol x piperita),oxid zinečnatý, koncentrát z petržele 0,6% (Petroselinum crispum),koncentrát ze špenátu 0,6% (Spinacia oleracea),glukonan měďnatý, vláknina z cukrové třtiny, koncentrát z řeřichy 0,3% (Nasturtium officinale),síran manganatý, kukuřičný škrob, koncentrát z vojtěšky 0,2% (Medicago sativa),zvlhčující látka (glycerol),chlorid chromitý, molybdenan sodný, lešticí látka (karnaubský vosk),seleničitan sodný.

TABLETA S FYTONUTRIENTY: stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, arabská guma, síran vápenatý, vápenaté soli mastných kyselin),uhličitan vápenatý, extrakt z rozmarýnu 12% (Rosmarinus officinalis),kvercetin, oxid hořečnatý, koncentrát z aceroly 6% (Malpighia glabra),maltodextrin, L-askorbová kyselina, extrakt z kurkumy 3% (Curcuma longa),prášek z mořských řas 2% (Ascophyllum nodosum and Laminaria digitata),protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),extrakt z hroznů 1% (Vitis vinifera),extrakt z pomeranče 1% (Citrus sinensis),vláknina z cukrové třtiny, amla koncentrát 0,6% (Phyllanthus emblica),extrakt z černého rybízu 0,4% (Ribes nigrum),koncentrát z grapefruitu 0,3% (Citrus paradisi),extrakt z cibule 0,3% (Allium cepa),koncentrát z borůvek 0,2% (Vaccinium corymbosum),extrakt z bezinky 0,2% (Sambucus nigra),sacharóza, zvlhčující látka (glycerol),koncentrát z citronu 0,1% (Citrus limon),koncentrát z mandarinky 0,1% (Citrus reticulata),hrachový škrob, kukuřičný škrob, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, lešticí látka (karnaubský vosk),jodid draselný, cholekalciferol, antioxidant (alfa-tokoferol).

 

PRŮMĚRNÝ OBSAH 6 tablet denně (2 tablety s vitaminy, 2 tablety s minerály, 2 tablety s fytonutrienty % RHP*
Vitamin A 800 μg RE 100 %
Beta karoten 2,4 mg -
Vitamin D3 7,5 μg 150 %
Vitamin E 12 mg TE 100 %
Vitamin C 160 mg 200 %
Vitamin B1 2,2 mg 200 %
Vitamin B2 2,8 mg 200 %
Vitamin B3 (Niacin) 16 mg NE 100 %
Vitamin B6 2,8 mg 200 %
Kyselina listová 200 μg 100 %
Vitamin B12 2,5 μg 100 %
Biotin 100 μg 200 %
Kyselina pantothenová 12 mg 200 %
Vápník 680 mg 85 %
Hořčík 245 mg 65 %
Železo 7 mg 50 %
Zinek 10 mg 100 %
Měď 0,95 mg 95 %
Mangan 1 mg 50 %
Selen 50 μg 91 %
Chrom 36 μg 90 %
Molybden 45 μg 90 %
Jód (z prášku z mořských řas a jodidu draselného) 130 μg 87 %
Kurkuminoidy 31 mg -
Lutein 1 mg -
Lykopen 1 mg -
Kvercetin 100 mg -
Kyselina rozmarýnová 10 mg -
Celkové antokyany 3 mg -

 

% Referenční hodnota příjmu

/product-action/increment-product-view-count?productId=668