Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ 372 tablet

-10 %
TOP
Double X Balení do 2017/11

Prvotřídní multivitaminový, multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty – dynamická kombinace základních vitaminů, minerálních látek, fytonutrientů a rostlinných koncentrátů a výtažků. Pokročilé složení vytvořené tak, aby vám poskytovalo...   více Prvotřídní multivitaminový, multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty – dynamická kombinace základních vitaminů, minerálních látek, fytonutrientů a rostlinných koncentrátů a výtažků. Pokročilé složení vytvořené tak, aby vám poskytovalo větší nutriční podporu při zvýšených nárocích, když vaše tělo vyžaduje větší přísun živin. Doplněk stravy NUTRILITE DOUBLE X má příjemně svěží vůni bylin a obsahuje vitaminy, minerální látky a pečlivě vybrané rostlinné koncentráty a výtažky z 23 rostlin, které zajišťují přísun dynamické kombinace fytonutrientů.

Počet tablet 372 ks
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 103377
/nahradni-napln-nutrilite-double-x-372-tablet-e212.htm
Popis

Náhradní náplň NUTRILITE™ DOUBLE X™ 372 tablet

Prvotřídní multivitaminový, multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty – dynamická kombinace základních vitaminů, minerálních látek, fytonutrientů a rostlinných koncentrátů a výtažků.

Pokročilé složení vytvořené tak, aby vám poskytovalo větší nutriční podporu při zvýšených nárocích, když vaše tělo vyžaduje větší přísun živin.

Doplněk stravy NUTRILITE DOUBLE X má příjemně svěží vůni bylin a obsahuje vitaminy, minerální látky a pečlivě vybrané rostlinné koncentráty a výtažky z 23 rostlin, které zajišťují přísun dynamické kombinace fytonutrientů.

 

Vlastnosti

 • Obsahuje přírodní rostlinné složky v koncentrátech a výtažcích z 23 různých druhů ovoce, zeleniny a jiných rostlin.
 • Široké spektrum fytonutrientů v rostlinných koncentrátech a výtažcích obsažených v tomto výrobku přispívá k dobré fyzické a psychické kondici.
 • Tento výrobek obsahuje čerstvé koncentráty a výtažky z prvotřídních rostlin.
 • Vitamin C, E, B2, zinek a selen jsou důležité při ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Vitaminy B2, B12, B6, hořčík a železo přispívají ke snižování únavy a vyčerpání.
 • Vitaminy B12, B2, B3, kyselina pantotenová a vápník, hořčík, jód a měď podporují správné fungování metabolismu energie.
 • Vitamin C, kyselina listová, železo a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému.
 • Biotin, hořčík, měď a jód přispívají k normalnímu fungování nervové soustavy.
 • Obsahuje vápník, který je potřebný pro zdraví kostí, a hořčík, vitamin D a mangan, které přispívají k udržení normálního stavu kostí.
 • Při užívání dvakrát denně pomáhá udržovat stálou, optimální úroveň živin v krvi po celý den.
 • Mnoho rostlinných složek v tomto výrobku bylo vypěstováno a sklizeno na farmách Nutrilite.
 • Představuje pevný základ jakéhokoli programu doplňkové výživy.
 • Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Tablety s vitaminy
PRŮMĚRNÝ OBSAH  Denní dávka (2 tablety)  % NRV* 
Beta karoten 1 mg       -
Vitamin A 200 μg RE 25
Vitamin E 10 mg α -TE 83
Vitamin B1 1,4 mg 127
Vitamin B2 1,6 mg 114
Niacín 18 mg NE 113
Kyselina pantotenová 6 mg 100
Vitamin B6 2 mg 143
Kyselina listová 200 μg 100
Vitamin B12 1 μg 40
Biotin 150 μg 300
Vitamin C 60 mg 75
Vápník 225 mg 28
Hořčík 75 mg 20

 

Tablety s minerálními látkami        
PRŮMĚRNÝ OBSAH  Denní dávka (2 tablety)  % NRV*
Beta karoten 3,6 mg      -
Vitamin D 5 μg 100
Vápník 275 mg 34
Hořčík 125 mg 33
Železo 10 mg 71
Měď 1 mg 100
Jod 150 μg 100
Zinek 15 mg 150
Mangan 1 mg 50
Selen 55 μg 100
Chrom 40 μg 100
Molybden 50 μg 100

 

 

Tablety s fytonutrienty      
PRŮMĚRNÝ OBSAH   Denní dávka  (2 tablety)  % NRV*
Beta karoten 0,2 mg     -
Vitamin A 600 μg RE 75
Vápník 300 mg 38
Hořčík 100 mg 27
Lutein 1 mg     -
Lykopen 1 mg     -

* Referenční výživová hodnota

SLOŽENÍ: TABLETY S OBSAHEM VITAMINŮ: uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, maltodextrin, koncentrát z třešně acerola (8,8%),stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy, fosforečnan vápenatý, arabská guma, hydroxypropylmetylcelulosa),kyselina L-askorbová, nikotinamid, D-alfa-tokoferyl sukcinát (ze sóji),protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),D-pantothenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, riboflavin, beta karoten, zvlhčující látka (glycerol),retinyl acetát, kyselina pteroylglutamová, D-biotin, lešticí látka (karnaubský vosk),kyanokobalamin.

TABLETY S OBSAHEM MINERÁLNÍCH LÁTEK: uhličitan vápenatý, maltóza, oxid hořečnatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmetylcelulosa, fosforečnan vápenatý),koncentrát z vojtěšky (6,6%),koncentrát z brokolice (2,4%),fumaran železnatý, koncentrát z řeřichy (1,4%),maltodextrin, oxid zinečnatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),modifikovaný kukuřičný škrob, glukonan manganatý, beta karoten, síran měďnatý, koncentrát z křenu (0,1%),zvlhčující látka (glycerol),leštící látka (karnaubský vosk),jodid draselný, seleničitan sodný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, cholekalciferol.

TABLETY S OBSAHEM FYTONUTRIENTŮ: uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, koncentráty citrusových plodů (grapefruit, mandarinka, citron) (5,1%),koncentrát z kapusty (3,8%),stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmetylcelulosa),maltodextrin, extrakt z jablka (2,5%),koncentrát z chřestu (2,5%),extrakt z vinných hroznů (2,5%),extrakt ze švestek (2,5%),extrakt z rozmarýnu (2,5%),koncentrát z borůvek (2,5%),extrakt z bazalky (2,4%),extrakt z oregana (2,3%),extrakt z brusinek (1,7%),koncentrát z petržele (1,3%),extrakt z granátového jablka (1,3%),extrakt ze šalvěje (1,1%),protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin),sacharóza, sójová bílkovina, estery karotenoidů (z aksamitníku vzpřímeného),zvlhčující látka (glycerol),extrakt z rajčete (0,1%),retinyl acetát, beta karoten, lešticí látka (karnaubský vosk).

 

Doporučené použití

 • Každý, kdo na své tělo klade větší nároky a jehož organismus potřebuje ještě více živin.
 • Každý, kdo má hektický životní styl a kdo si přeje udržet optimální úroveň základních živin v průběhu celého dne.
 • Každý, kdo často konzumuje zpracované potraviny, nebo potraviny, které byly delší dobu skladovány, a nejsou tudíž dostatečně čerstvé.
 • Každý, kdo denně nekonzumuje (nebo kdo nemá čas či chuť konzumovat) přiměřené množství ovoce, zeleniny a celozrnných výrobků.
 • Každý, kdo chce užívat doplňky stravy bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek.

Doporučené dávkování

Tento výrobek se dodává v krabičce se třemi typy tablet (vitaminy, minerální látky a fytonutrienty).
K udržení stálé hladiny živin v krvi se doporučuje užívat dvakrát denně jednu vitaminovou tabletu, jednu tabletu s minerálními látkami a jednu s fytonutrienty.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte pokud je při zakoupení poškozen obal. Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=212