Náhradní filtr eSpring™

Doprava zdarma
TOP
Náhradní filtr eSpring™

Víceúrovňový vyměnitelný filtr s lisovaným uhlíkovým blokem a UV lampou. Jeho životnost je 5 000 litrů vody nebo na jeden rok, záleží, která skutečnost nastane dříve. eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody Vás upozorní, kdy je čas na výměnu...   více Víceúrovňový vyměnitelný filtr s lisovaným uhlíkovým blokem a UV lampou. Jeho životnost je 5 000 litrů vody nebo na jeden rok, záleží, která skutečnost nastane dříve. eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody Vás upozorní, kdy je čas na výměnu filtru, a po instalaci nového filtru se automaticky uvede do výchozího nastavení.

Cena za 1 ks vč. DPH 7 610 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 6 289 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: eSpring™ eSpring™
Kód produktu: 100186
/nahradni-filtr-espring-e143.htm
Popis

Náhradní filtr eSpring™

Víceúrovňový vyměnitelný filtr s lisovaným uhlíkovým blokem a UV lampou. Jeho životnost je 5 000 litrů vody nebo na jeden rok, záleží, která skutečnost nastane dříve.

eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody Vás upozorní, kdy je čas na výměnu filtru, a po instalaci nového filtru se automaticky uvede do výchozího nastavení.

Vhodné POUZE pro eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody (100188, 100189 a 301904, 301905).

 

Vlastnosti

eSpring™ Náhradní filtr pro Zařízení na úpravu pitné vody nahrazuje vložku dodanou s originální jednotkou a snadno se instaluje. Inteligentní čip filtru sleduje výkon zařízení a na podsvíceném displeji jednotky eSpring zobrazuje informace o funkci nebo čase výměny.

 

Výhody

  • Každý eSpring™ Náhradní filtr pro eSpring Zařízení na úpravu pitné vody:
  • Je stejný jako vložka filtru původně dodaná s Vaším eSpring Zařízením na úpravu pitné vody.
  • Patentovaný uhlíkový filtr* omezuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 145 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů, jako jsou pesticidy, MTBE, olovo a rtuť.
  • Má UV lampu, která ničí více než 99,9 % bakterií, virů a cyst.
  • Prospěšné minerální látky, jako vápník a hořčík, ve vodě zůstávají.
  • Patentováno v Itálii
/product-action/increment-product-view-count?productId=143