Korektor ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 15 ml

-10 %
Prodej ukončen
Korektor ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 15 ml

Pomocí tohoto vysoce koncentrovaného korektoru pigmentových skvrn se zaměřte na konkrétní oblasti s nerovnoměrným zbarvením pleti.

Objem 15 ml
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY Ideal Radiance™ ARTISTRY Ideal Radiance™
Kód produktu: 116413
/korektor-artistry-ideal-radiance-15-ml-e551.htm
Popis

Korektor ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ 15 ml

Pomocí tohoto vysoce koncentrovaného korektoru pigmentových skvrn se zaměřte na konkrétní oblasti s nerovnoměrným zbarvením pleti.
 

Čím vám může prospět

Ošetřuje konkrétní oblasti s nerovnoměrným zbarvením pleti, dokonce i ty nejodolnější tmavé skvrny, takže se můžete těšit na rovnoměrnější a jasnější tón pleti.
Koncentrovaný přípravek proniká hluboko do vrstev na povrchu pokožky, kde může být nejúčinnější a za pouhých 24 hodin dokáže omezit aktivitu melaninu.
Viditelně potlačuje výskyt tmavých skvrn, a to bez ohledu na typ pleti.
 

Proč si ho oblíbíte

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor nabízí specializované ošetření skvrn ve vysoce koncentrované formě pro maximální rozjasnění pleti. Tento špičkový přípravek potlačí výskyt i těch nejodolnějších tmavých skvrn, barevných změn a pih. Vaše pleť bude zářivější a její tón celkově vyváženější. A na výsledky nemusíte čekat příliš dlouho. Testy prokázaly, že Korektor dokáže za pouhé 4 týdny snížit výskyt hyperpigmentace.

 

Mohlo by vás zajímat

  • 82 % testovaných uživatelek potvrdilo, že Korektor jim při používání v rámci ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systému pomohl za čtyři týdny snížit výskyt hyperpigmentace.
  • 97 % účastnic studie vykázalo po 12 týdnech při používání v rámci ARTISTRY IDEAL RADIANCE Power Systému výrazně světlejší a jasnější pleť.

 

Podrobnosti

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor je ideálním přípravkem k rozjasnění tmavých skvrn, barevných změn a pih, aby Vaše pleť vypadala zářivěji:

  • Koncentrovaný přípravek omezuje aktivitu melaninu v pokožce, což vede k zesvětlení tmavých skvrn.
  • Kromě toho, že má Korektor zjasňující účinky, obsahuje také směs zklidňujících a hydratačních složek, aby byla Vaše pleť skutečně tak zářivá, jak vypadá.
     

Jak používat

  • Konečky prstů vmasírujte v místě tmavých skvrn, pih a barevných změn.
  • Použijte po očištění, tonizaci a nanesení ARTISTRY IDEAL RADIANCE Rozjasňující Esence.
     

Složení

ARTISTRY IDEAL RADIANCE Korektor proniká hluboko do povrchu pokožky, kam dopravuje rozjasňující a prozařující složky včetně perlového proteinu, červených řas, výtažku z hrachu a slivoně švestky. Díky patentované 3D technologii putují tyto účinné látky přímo do konkrétní vrstvy na povrchu pokožky, kde budou nejefektivnější.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=551