Intense Eau de Parfum for Women ANTICIPATE™ 50 ml

Intense Eau de Parfum for Women ANTICIPATE™ 50 ml

Intenzivní orientální vůně jiskřící tóny ostružin a svěžích bílých frézií, která odhaluje bohatý exotický květ orchideje oncidium a sambackého jasmínu, k nimž se připojují jemné doteky santalového dřeva, pačuli a vanilky přidávající této...   více Intenzivní orientální vůně jiskřící tóny ostružin a svěžích bílých frézií, která odhaluje bohatý exotický květ orchideje oncidium a sambackého jasmínu, k nimž se připojují jemné doteky santalového dřeva, pačuli a vanilky přidávající této vůni přetrvávající a vřelou smyslnost.

Objem 50 ml
Hlava ostružina ,broskev ,bílá frézie
Srdce konvalinka ,sambacký jasmín ,oncidium
Základ pižmo ,ambra ,pačuli ,santalové dřevo
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: ANTICIPATE™
Kód produktu: 119004
/intense-eau-de-parfum-for-women-anticipate-50-ml-e372.htm
Popis

Intense Eau de Parfum for Women ANTICIPATE™ 50 ml

Intenzivní orientální vůně jiskřící tóny ostružin a svěžích bílých frézií, která odhaluje bohatý exotický květ orchideje oncidium a sambackého jasmínu, k nimž se připojují jemné doteky santalového dřeva, pačuli a vanilky přidávající této vůni přetrvávající a vřelou smyslnost.

 

Vlastnosti

Podtrhněte vášnivou stránku své duše touto orientální a bohatou vůní, která kombinuje ostružiny se svěžími bílými fréziemi a vytváří fascinující prvky touhy. Dotek exotického sambackého jasmínu a orchideje škádlí a svádí, k nim se pak připojují jemné doteky santalového dřeva a pačuli, které hypnotizují vaše smysly a probouzí ve vás vášeň. Pro nádech hřejivé a bohaté smyslnosti.

 

Doporučené použití

Během dne nanášejte podle potřeby na krk a na zápěstí.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=372