Ginkgo biloba and DHA NUTRILITE™ 100 tablet

Doprava zdarma
Ginkgo biloba and DHA NUTRILITE™ 100 tablet

Tento exkluzivní přípravek obsahuje speciální kombinaci rostlinných výtažků a koncentrátů NUTRILITE. DHA (kyselina dokosahexaenová) je esenciální mastná kyselina, která je ve vysokých koncentracích obsažena i v lidském mozku. Dobrým zdrojem DHA je...   více Tento exkluzivní přípravek obsahuje speciální kombinaci rostlinných výtažků a koncentrátů NUTRILITE. DHA (kyselina dokosahexaenová) je esenciální mastná kyselina, která je ve vysokých koncentracích obsažena i v lidském mozku. Dobrým zdrojem DHA je tuňákový olej. DHA přispívá k podpoře periferní cirkulace. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA.

Váha 73 g
Počet tablet 100 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 1 215 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 057 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 8005
/ginkgo-biloba-and-dha-nutrilite-100-tablet-e261.htm
Popis

Ginkgo biloba and DHA NUTRILITE™ 100 tablet

Tento exkluzivní přípravek obsahuje speciální kombinaci rostlinných výtažků a koncentrátů NUTRILITE. DHA (kyselina dokosahexaenová) je esenciální mastná kyselina, která je ve vysokých koncentracích obsažena i v lidském mozku. Dobrým zdrojem DHA je tuňákový olej. DHA přispívá k podpoře periferní cirkulace. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg DHA.

 

Vlastnosti

  • Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) v kombinaci s polynasycenými mastnými kyselinami (DHA, kyselina dokosahexaenová) přispívá k lepší koncentraci a zachování kognitivních funkcí.
  • Přispívá také k dobrému sluchu a zraku.
  • Bez přídavku umělých barviv a konzervačních látek.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAH  V 1 KAPSLI 
Extrakt z Ginkgo biloba  55 mg
Tuňákový olej 274 mg
Kyselina DHA 60 mg

Složení

tuňákový olej, želatina, zvlhčující látka (glycerol),extra panenský olivový olej, extrakt z Ginkgo biloba, lešticí látka (žlutý včelí vosk),maltodextrin, voda, extrakt z Gotu kola (3,2%),pomerančový extrakt (Citrus sinensis) (1,6%),emulgátor (sójový lecitin),barvivo (amoniak-sulfitový karamel),přírodní příchuť máty, přírodní směs karotenoidů.

 

Doporučené použití

  • Lidé, kteří chtějí využít prospěšných vlastností rostlinných výtažků.
  • Lidé, kteří chtějí doplnit svou stravu přírodními látkami.
  • Lidé, kteří vzhledem k věku pociťují zhoršení kognitivních funkcí.
  • Lidé, kteří si přejí pečovat o svůj sluch a zrak.

Doporučené dávkování

Užívejte jednu kapslí denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=261