Gel s protizánětlivým účinkem ARTISTRY™ essentials 30 ml

-10 %
Prodej ukončen
Gel s protizánětlivým účinkem ARTISTRY™ essentials 30 ml

Působí proti vadám pleti a zabraňuje jejich vzniku a současně pleť zklidňuje a pečuje o ni. Obsahuje ARTISTRY exkluzivní Čistící komplex, který obsahuje přírodní složky zaměřující se právě na místa, kde se vady pleti mohou objevit (včetně ...   více Působí proti vadám pleti a zabraňuje jejich vzniku a současně pleť zklidňuje a pečuje o ni. Obsahuje ARTISTRY exkluzivní Čistící komplex, který obsahuje přírodní složky zaměřující se právě na místa, kde se vady pleti mohou objevit (včetně NUTRILITE™ Oregana, které čistí, a vlákniny ze západoindické třešně Acerola, která absorbuje mastnotu).

Objem 30 ml
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY™ essentials ARTISTRY™ essentials
Kód produktu: 104134
/gel-s-protizanetlivym-ucinkem-artistry-essentials-30-ml-e544.htm
Popis

Gel s protizánětlivým účinkem ARTISTRY™ essentials 30 ml

Působí proti vadám pleti a zabraňuje jejich vzniku a současně pleť zklidňuje a pečuje o ni. Obsahuje ARTISTRY exkluzivní Čistící komplex, který obsahuje přírodní složky zaměřující se právě na místa, kde se vady pleti mohou objevit (včetně  NUTRILITE™ Oregana, které čistí, a vlákniny ze západoindické třešně Acerola, která absorbuje mastnotu).

Vhodné pro všechny typy pleti.

 

Vlastnosti

  • Okamžitě působí proti drobným vadám pleti.
  • Zabraňuje opětovnému vzniku pupínků.
  • Pomáhá předcházet vzniku nových vad pleti.

 

Doporučené použití

Před nanesením výrobku pleť důkladně vyčistěte. Na celé postižené místo naneste jednou až třikrát denně tenkou vrstvu  přípravku. Pleť se může v důsledku používání nadměrně vysušovat, začněte proto s jednou vrstvou denně a v případě potřeby četnost postupně zvyšujte na dvě nebo tři vrstvy denně. Začne-li se pleť vysušovat nebo loupat, snižte počet použití na jednu vrstvu denně či obden.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=544