Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Doprava zdarma
Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Nejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám...   více Nejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám přinese kouzelné večery!

Objem 50 ml
Hlava vůně mořského vánku ,zelené listy ,kytice řezaných květů
Srdce růže ,dužina broskví ,noční jasmín
Základ ambra ,bílé pižmo ,tuberóza
Cena za 1 ks vč. DPH 1 410 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 165 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ANCESTRY™
Kód produktu: 118640
/eau-de-parfum-for-women-ancestry-in-paris-50-ml-e376.htm
Popis

Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Nejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám přinese kouzelné večery!

 

Vlastnosti

Lehká svěží vůně květin v objetí slabé mořské brízy jako mírný vánek doletí nad Île de la Cité a osvobodí vaše smysly. Vůně broskví protkaná nočními tóny kvetoucího jasmínu, něžná graciéznost tuberózy a pudrové bílé pižmo vás cestou přes pařížský most Pont Neuf obklopí aurou tajemné elegance. Unesena smyslností a lehkostí kráčíte obklopena pocitem sofistikované elegance. Vysoce koncentrované: pro dlouhodobou smyslnost vaší pleti.

 

Výhody

Tato klasická, moderní vůně obsahuje vysokou koncentraci vonných olejů, takže na pokožce déle vydrží.

ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum obsahuje nejčistší esenciální olej z květů nočního jasmínu, který dokonale souzní s vůní čerstvých květů a zelených listů a smyslnými spodními tóny vůně bílého pižma a růží.

Tuto podmanivou vůni evokující opojné pařížské noci ještě umocňuje úžasná lahvička v barvě půlnoční modři, která připomíná šperk.

 

Doporučené použití

Během dne nanášejte podle potřeby na krk a na zápěstí.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=376