Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Doprava zdarma
Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Nejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám...   víceNejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám přinese kouzelné večery!

Objem50 ml
Hlavavůně mořského vánku ,zelené listy ,kytice řezaných květů
Srdcerůže ,dužina broskví ,noční jasmín
Základambra ,bílé pižmo ,tuberóza
Cena za 1 ks vč. DPH 1 410,- Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 165,- Kč
Doprava zdarma
Výrobce: ANCESTRY™
Kód produktu: 118640
/eau-de-parfum-for-women-ancestry-in-paris-50-ml-e376.htm
Popis

Eau de Parfum for Women ANCESTRY™ in PARIS 50 ml

Nejnovějším exkluzivním přírůstkem do světa vybraných vůní je ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum for Women, která zachycuje romantiku francouzské metropole v parfémové lahvičce. Lahvička je navíc vyvedena v barvě modré noci a zlata, takže její obsah vám přinese kouzelné večery!

 

Vlastnosti

Lehká svěží vůně květin v objetí slabé mořské brízy jako mírný vánek doletí nad Île de la Cité a osvobodí vaše smysly. Vůně broskví protkaná nočními tóny kvetoucího jasmínu, něžná graciéznost tuberózy a pudrové bílé pižmo vás cestou přes pařížský most Pont Neuf obklopí aurou tajemné elegance. Unesena smyslností a lehkostí kráčíte obklopena pocitem sofistikované elegance. Vysoce koncentrované: pro dlouhodobou smyslnost vaší pleti.

 

Výhody

Tato klasická, moderní vůně obsahuje vysokou koncentraci vonných olejů, takže na pokožce déle vydrží.

ANCESTRY™ in Paris Eau de Parfum obsahuje nejčistší esenciální olej z květů nočního jasmínu, který dokonale souzní s vůní čerstvých květů a zelených listů a smyslnými spodními tóny vůně bílého pižma a růží.

Tuto podmanivou vůni evokující opojné pařížské noci ještě umocňuje úžasná lahvička v barvě půlnoční modři, která připomíná šperk.

 

Doporučené použití

Během dne nanášejte podle potřeby na krk a na zápěstí.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=376