Darjeeling Tea Amway 200 g

Darjeeling Tea Amway 200 g

Tato speciální odrůda čaje se pěstuje a zpracovává v čajových zahradách kopcovitého indického regionu Darjeeling. Po vylouhování nabízí přirozenou chuť a lehkou, snadno rozpoznatelnou vůni. Čaj Darjeeling je považován za jeden z nejlepších čajů a...   více Tato speciální odrůda čaje se pěstuje a zpracovává v čajových zahradách kopcovitého indického regionu Darjeeling. Po vylouhování nabízí přirozenou chuť a lehkou, snadno rozpoznatelnou vůni. Čaj Darjeeling je považován za jeden z nejlepších čajů a díky své chuti je tak jedinečný, že ho nelze napodobit nikde na světě. Darjeeling je znám jako lahodný čas s jemnými rysy.

Počet 200 ks
Váha 200 g
Cena za 1 ks vč. DPH 395 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 326 Kč
Výrobce: Amway Amway
Kód produktu: 101162
/darjeeling-tea-amway-200-g-e223.htm
Popis

Darjeeling Tea Amway 200 g

Tato speciální odrůda čaje se pěstuje a zpracovává v čajových zahradách kopcovitého indického regionu Darjeeling. Po vylouhování nabízí přirozenou chuť a lehkou, snadno rozpoznatelnou vůni.
Čaj Darjeeling je považován za jeden z nejlepších čajů a díky své chuti je tak jedinečný, že ho nelze napodobit nikde na světě. Darjeeling je znám jako lahodný čas s jemnými rysy.

 

Vlastnosti

  • Čaj pocházející z jedné oblasti.
  • Vyznačuje se stálou, velmi kvalitní a charakteristickou chutí a vůní.
  • Obsahuje porcované sáčky opatřené visačkou a přebalem.

 

Výhody

  • Pro přípravu jednoho šálku čaje bez zbytečného plýtvání.
  • Stálá, velmi kvalitní a charakteristická chuť.
  • Snadný a pohodlný způsob, jak si vychutnat čaj.

 

Doporučené použití

Do hrnku nebo šálku vložte jeden sáček a zalijte vroucí vodou. Zamíchejte a nechte asi 1 minutu louhovat, poté sáček vyjměte. Podle chuti přidejte citron, mléko nebo cukr.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=223