Concentrated Fruits and Vegetables NUTRILITE™ 60 tablet

Concentrated Fruits and Vegetables NUTRILITE™ 60 tablet

NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables je vyroben z výtažků a koncentrátů zeleného čaje, granátových jablek, pomerančů, černého bezu, borůvek, třešní acerola, brokolice, mrkve, špenátu a rajčat. Speciální NUTRILITE receptura obsahuje fytonutrienty...   více NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables je vyroben z výtažků a koncentrátů zeleného čaje, granátových jablek, pomerančů, černého bezu, borůvek, třešní acerola, brokolice, mrkve, špenátu a rajčat. Speciální NUTRILITE receptura obsahuje fytonutrienty jako lykopen, hesperidin a kyselinu ellagovou, které se přirozeně vyskytují v různých druzích ovoce a zeleniny.

Váha 31 g
Počet tablet 60 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 1 180 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 026 Kč
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 100296
/concentrated-fruits-and-vegetables-nutrilite-60-tablet-e275.htm
Popis

Concentrated Fruits and Vegetables NUTRILITE™ 60 tablet

NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables je vyroben z výtažků a koncentrátů zeleného čaje, granátových jablek, pomerančů, černého bezu, borůvek, třešní acerola, brokolice, mrkve, špenátu a rajčat. Speciální NUTRILITE receptura obsahuje fytonutrienty jako lykopen, hesperidin a kyselinu ellagovou, které se přirozeně vyskytují v různých druzích ovoce a zeleniny.

Vitaminy a minerální látky můžeme získat z čerstvého ovoce a zeleniny, které jsou kromě vitaminů a minerálních látek také bohaté také na další živiny. Díky exkluzivnímu procesu výroby koncentrátů NUTRILITE se daří tyto živiny uchovávat a zachovat jejich nutriční hodnotu a esenciální fytonutrienty.

Tento výrobek je určen k doplnění denního příjmu ovoce a zeleniny a obohacuje stravu o celou paletu rostlinných živin. Výrobek také obsahuje různé fytonutrienty z rostlinných zdrojů.

 

Vlastnosti

 • Poskytuje různé fytonutrienty z koncentrátů a výtažků.
 • Tento výrobek obsahuje fytonutrienty, důležité pro vyváženou stravu.
 • Obsahuje výtažek z černého bezu, u kterého byla prokázána antioxidační aktivita, čímž pomáhá chránit před oxidativním stresem.
 • Obsahuje výtažek z rozmarýnu, který obsahuje antioxidanty jako kyselinu karnosovou a karnosol.
 • Pomáhá stravu obohacovat o pestrou paletu živin získávaných z rostlin.
 • Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAH VE 2 TABLETÁCH
Hesperidin 60 mg
Lykopen 3,1 mg
Kyselina ellagová 40 mg

 

SLOŽENÍ: extrakt ze zeleného čaje (24%),stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, arabská guma),maltodextrin, extrakt z granátových jablek (11%),extrakt z pomerančů (10%),protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý),želatina, kukuřičný olej, extrakt z rozmarýnu (2%),kukuřičný škrob, extrakt z černého bezu (2%),extrakt z třešní acerola (1%),sacharóza, borůvkový koncentrát (1%),koncentrát z brokolice (1%),koncentrát z mrkve (1%),koncentrát ze špenátu (1%),lykopen, zvlhčující látka (glycerol),lešticí látka (karnaubský vosk). Obsahuje sóju.

 

Doporučené použití

 • Každý, jemuž jeho životní styl nebo strava neumožňují každodenní příjem odpovídajícího množství čerstvého ovoce a zeleniny (alespoň pět porcí).
 • Každý, komu ve stravě chybí živiny.
 • Každý, kdo jí pět nebo více porcí ovoce a zeleniny denně, ale stejného nebo podobného druhu.
 • Každý, kdo chce posílit antioxidační ochranu proti škodlivým účinkům volných radikálů.
 • Každý, kdo chce doplňovat svou stravu přípravky bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek.

Doporučené dávkování

Užívejte 1 tabletu dvakrát denně s jídlem.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Děti do 12-ti let, těhotné a kojící ženy by se před užíváním tohoto výrobku měli poradit se svým lékařem.

 

 

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=275