Chewable Iron NUTRILITE™ 100 tablet

Prodej ukončen
Chewable Iron NUTRILITE™ 100 tablet

VÝROBA I PRODEJ UKONČENA - Alternativní produktem Vám může být IRON FOLIC PLUS. NUTRILITE Chewable Iron dodává železo v podobě fumarátu železnatého, což je zdroj železa, který organismus snadno vstřebává. Tablety mají lahodnou malinovo-třešňovou...   více VÝROBA I PRODEJ UKONČENA - Alternativní produktem Vám může být IRON FOLIC PLUS. NUTRILITE Chewable Iron dodává železo v podobě fumarátu železnatého, což je zdroj železa, který organismus snadno vstřebává. Tablety mají lahodnou malinovo-třešňovou příchuť. Doplněk stravy NUTRILITE Chewable Iron může tělu dodat potřebné železo, které ve stravě často chybí.

Váha 100 g
Počet tablet 100 ks
Prodej ukončen Kontaktovat prodejce
Výrobce: NUTRILITE™ NUTRILITE™
Kód produktu: 8669
/chewable-iron-nutrilite-100-tablet-e267.htm
Popis

Chewable Iron NUTRILITE™ 100 tablet

VÝROBA I PRODEJ UKONČENA - Alternativní produktem Vám může být produkt >> IRON FOLIC PLUS <<. NUTRILITE Chewable Iron dodává železo v podobě fumarátu železnatého, což je zdroj železa, který organismus snadno vstřebává. 

Tablety mají lahodnou malinovo-třešňovou příchuť. Doplněk stravy NUTRILITE Chewable Iron může tělu dodat potřebné železo, které ve stravě často chybí.

 

Vlastnosti

 • Jako zdroj železa obsahuje fumarát železnatý.
 • Železo je základní minerální látka a přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle a ke správné tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.
 • Některé evropské výzkumy ukazují, že hladina příjmu železa je někdy kriticky nízká nebo nedosahuje odpovídající úrovně, a to zejména u dospívajících dívek, žen v reprodukčním věku a starších lidí.
 • Žvýkací tablety se snadno užívají.
 • Malinovo-třešňová příchuť.
 • Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

 

Složení

PRŮMĚRNÝ OBSAH mg/V 1 TABLETĚ %NRV* (1 TABLETA) mg/VE 2 TABLETÁCH %NRV* (2 TABLETY) mg/VE  3 TABLETÁCH %NRV*(3 TABLETY)
Železo 6 mg 43 12 mg 86 18 mg 129

* Referenční výživová hodnota

SLOŽENÍ: dextróza, kukuřičný škrob, protispékavé látky (mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin),stabilizátor (fosforečnan vápenatý),fumarát železnatý, kyselina (kyselina citrónová),přírodní příchutě (třešně, maliny).

 

Doporučené použití

 • Každý, kdo ve své stravě nekonzumuje odpovídající množství masa, celozrnných výrobků, obohacených obilnin, luštěnin a zeleniny.
 • Starší lidé, dospívající ženy, a ženy v reprodukčním věku.
 • Sportovci a aktivní lidé.
 • Každý, kdo chce zvýšit příjem železa.
 • Každý, kdo má problémy s polykáním tablet.

Doporučené dávkování

Dospělí 1-3 tablety denně, děti 1-2 tablety denně.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Není určeno dětem do 3 let.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=267