CZK Euro

bodykey by NUTRILITE Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti právě na trhu!

bodykey by NUTRILITE Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti právě na trhu!
Je možné, aby tyčinky s lahodnou hořkou čokoládou a tropickým ovocem byly ideálním pomocníkem k dosažení optimální hmotnosti? S bodykey by NUTRILITE je tomu skutečně tak! bodykey Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti nabízejí nutričně vyváženou a zdravou náhradu běžného jídla.
Nahradíme-li novými bodykey Tyčinkami – náhradou jídla pro kontrolu hmotnosti dvě jídla denně, pomůže nám to zredukovat hmotnost. Nahradíme-li jedno jídlo denně, pomůže nám to si hmotnost udržet.
 

S radostí Vám oznamujeme zahájení prodeje nových bodykey by NUTRILITE Tyčinek – náhrady jídla pro kontrolu hmotnosti, které jsou efektivní, snadno se stanou součástí Vašeho stravování a představují zdravou cestu k redukci hmotnosti, udržení optimální hmotnosti nebo naplňování cílů v oblasti zdravého životního stylu! 


K dispozici ve dvou lahodných příchutích: Bodykey Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti s příchutí hořké čokolády (s obsahem kakaové drti a mandlí) a tropického ovoce (s mangem, jablky, meruňkami, lněnými a slunečnicovými semínky) byly vyvinuty v souladu s tradičně přísnými standardy značky Nutrilite.

 

Klíčové vlastnosti výrobku

bodykey Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti nabízejí nutričně vyváženou a zdravou náhradu běžného jídla.

Nahradíme-li novými bodykey Tyčinkami – náhradou jídla pro kontrolu hmotnosti dvě jídla denně, pomůže nám to zredukovat hmotnost. Nahradíme-li jedno jídlo denně, pomůže nám to si hmotnost udržet.

bodykey Tyčinky – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti:

 • obohaceny o 13 vitaminů a 11 minerálních látek
 • vysoký obsah bílkovin a vlákniny
 • Přispívají ke:
  • správnému fungování trávicích enzymů*
  • správnému fungování metabolismu makroživin**
  • správnému fungování energetického metabolismu*** •
 • neobsahují umělá barviva, konzervanty, sladidla, palmový olej ani geneticky modifikované suroviny
 • lze je kombinovat s kterýmkoli typem dietního profilu bodykey – snadno je začleníte do svého programu či životního stylu
 • jsou baleny prakticky po jednotlivých porcích – pro snadné použití na cestách

*Ke správnému fungování trávicích enzymů přispívá vápník.
**Ke správnému fungování metabolismu makroživin přispívá biotin.
***Ke správnému fungování energetického metabolismu přispívají thiamin (B1),riboflavin (B2),niacin (B3),kyselina pantotenová (B5),pyridoxin (B6),biotin (B7) a kobalamin (B12).

Objednejte si nové bodykey by NUTRILITE Tyčinky

Obj. č.:

Zahájení prodeje: 8. ledna  

 

Současně s lítostí oznamujeme ukončení prodeje stávajících tyčinek bodykey:

Se zahájením prodeje nových bodykey Tyčinek – náhrada jídla pro kontrolu hmotnosti bude ukončen prodej níže uvedených instantních tyčinek bodykey:

 

Rozmazlujte své chuťové pohárky lahodnými příchutěmi a vychutnejte si každé sousto na své cestě ke snížení hmotnosti a zdravému životnímu stylu!

Obrázek