Beauty Supplement TRUVIVITY BY NUTRILITE™ 60 tablet

Doprava zdarma
Beauty Supplement TRUVIVITY BY NUTRILITE™ 60 tablet

Beauty Supplement (Doplněk stravy na podporu krásy) se užívá na noc. Funguje v dokonalé harmonii s Vaším denním režimem péče o pleť tak, že poskytuje ochranu a regeneraci pro pleť zevnitř, zatímco Vy spíte. Beauty Supplement obsahuje živiny, které...   více Beauty Supplement (Doplněk stravy na podporu krásy) se užívá na noc. Funguje v dokonalé harmonii s Vaším denním režimem péče o pleť tak, že poskytuje ochranu a regeneraci pro pleť zevnitř, zatímco Vy spíte. Beauty Supplement obsahuje živiny, které zlepšují kvalitu pleti tak, že chrání její buňky před oxidativním stresem a podporují normální fungování kůže. Díky doplňkům stravy TRUVIVITY BY NUTRILITE, vytvořeným na základě odborných znalostí dvou vedoucích značek – ARTISTRY™ a NUTRILITE™, může Vaše pleť čerpat z účinné a skutečně komplexní péče a Vy se můžete těšit ze zářivé pleti, která vypadá zdravá a zanechává dobrý pocit.

Počet 60 ks
Cena za 1 ks vč. DPH 2 135 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 857 Kč
Doprava zdarma
Výrobce: Truvivity by NUTRILITE™ Truvivity by NUTRILITE™
Kód produktu: 119407
/beauty-supplement-truvivity-by-nutrilite-60-tablet-e226.htm
Popis

Beauty Supplement TRUVIVITY BY NUTRILITE™ 60 tablet

Beauty Supplement (Doplněk stravy na podporu krásy) se užívá na noc. Funguje v dokonalé harmonii s Vaším denním režimem péče o pleť tak, že poskytuje ochranu a regeneraci pro pleť zevnitř, zatímco Vy spíte. Beauty Supplement obsahuje živiny, které zlepšují kvalitu pleti tak, že chrání její buňky před oxidativním stresem a podporují normální fungování kůže. Díky doplňkům stravy TRUVIVITY BY NUTRILITE, vytvořeným na základě odborných znalostí dvou vedoucích značek – ARTISTRY™ a NUTRILITE™, může Vaše pleť čerpat z účinné a skutečně komplexní péče a Vy se můžete těšit ze zářivé pleti, která vypadá zdravá a zanechává dobrý pocit.

 

Vlastnosti

 • Obsahuje patentovaný PhytoCeramide Complex* – speciální komplex obsahující přirozeně bezlepkové pšeničné ceramidy. 
 • Obsahuje patentovaný PhytoInfuse™ Complex** s rostlinnými extrakty.
 • Obsahuje vitamin C přispívající k normální tvorbě kolagenu pro správné fungování kůže.
 • K dispozici ve formě tablet v praktickém balení, které vystačí na jeden měsíc.
 • Denně by se měly užívat dvě tablety (obsah jednoho blistru),a to večer před spaním.
   

* PhytoCeramide Complex je patentován pod názvem Cermosides™ společností EPI France – patent č. 2,779,646, Francie.

** PhytoInfuse™ Complex je patentován k využití v TRUVIVITY BY NUTRILITE, patent č. 7,348,034B2, USA.

 

Výhody

 • Zvyšuje příznivý účinek přirozeného regeneračního spánkového cyklu organismu – Beauty Supplement pracuje, zatímco Vy odpočíváte.
 • Zinek a vitamin C  přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, který mohou způsobovat každodenní vlivy okolního prostředí (např. ozón, znečištění prostředí, přílišné slunění) nebo hektický či stresující životní styl.
 • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu tím, že pleti  umožňuje zadržovat kyselinu hyaluronovou a vodu, takže zachovává pevný, vláčný vzhled pleti.

 

OBSAH

DENNĚ (2 tablety)

% NRV*

Vitamin A

150 µg

19 %

Vitamin C

100 mg

125 %

Zinek

8 mg

80 %

* Referenční výživová hodnota (NRV)
 

SLOŽENÍ

Maltodextrin, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymetylcelulosy, hydroxypropylmetylcelulosa, polydextróza),extrakt z kustovnice čínské (Lycium barbarum L., 15,5 %),kyselina L-askorbová, extrakt z šípkové růže (Rosa canina L., 10,8 %),extrakt z hroznových semínek (Vitis vinifera L., 10,1 %),protispékavé látky (mastné kyseliny, oxid křemičitý),extrakt z pšeničných ceramidů (sfingolipidy) (Triticum aestivum,  3,1 %),oxid zinečnatý, barvivo (oxid titaničitý),retinyl acetát, lešticí látka (karnaubský vosk).

 

Doporučené použití

2 tablety (obsah 1 blistru) denně. Užívejte večer.

Vhodné pro muže i ženy.
 

Upozornění:

 • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
 • Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy.
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 • Uchovávejte na chladném a suchém místě.
 • Nevhodné pro děti do 3 let.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=226