Aroma Tělový sprej WISTFUL™ W 100 ml

Aroma Tělový sprej WISTFUL™ W 100 ml

Osvěžující tělový sprej s jiskřivým koktejlem z limoncella a nektarinky doplňujícím vůni čerstvé kytice frézií a lotosu, v objetí zářivých květů pomerančovníku. Obohaceno vitaminem E a glycerinem, který pokožku změkčuje, chrání a zanechá plnou...   více Osvěžující tělový sprej s jiskřivým koktejlem z limoncella a nektarinky doplňujícím vůni čerstvé kytice frézií a lotosu, v objetí zářivých květů pomerančovníku. Obohaceno vitaminem E a glycerinem, který pokožku změkčuje, chrání a zanechá plnou zářivého lesku.

Objem 100 ml
Hlava citron ,pomeranč ,nektarinka
Srdce růže ,lotosový květ ,frézie
Základ pižmo ,ambra ,květ pomerančovníku
Cena za 1 ks vč. DPH 1 120 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 926 Kč
Výrobce: WISTFUL™
Kód produktu: 103704
/aroma-telovy-sprej-wistful-w-100-ml-e386.htm
Popis

Aroma Tělový sprej WISTFUL™ W 100 ml

Osvěžující tělový sprej s jiskřivým koktejlem z limoncella a nektarinky doplňujícím vůni čerstvé kytice frézií a lotosu, v objetí zářivých květů pomerančovníku. Obohaceno vitaminem E a glycerinem, který pokožku změkčuje, chrání a zanechá plnou zářivého lesku.

 

Vlastnosti

Spojení citronu a nektarinky s jiskrou čistého osvěžení doplněné o vůni frézií a růže ukotvené doteky pudrového pižma Vás přenesou do světa požitků. Vyzkoušejte tento dokonalý moderní tělový sprej s vitaminem E a olejem, který zjemňuje a chrání Vaši pleť a přitom jí dodá celkový zářivý jas. Vychutnejte si osvěžující pocit pohody a oslňte díky WISTFUL™ Aroma Tělovému spreji.

 

Doporučené použití

Během dne nanášejte podle potřeby na celé tělo.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=386