Aplikátor na konturovací tužku na rty ARTISTRY™

Aplikátor na konturovací tužku na rty ARTISTRY™

ARTISTRY™ Aplikátor na konturovací tužku na rty, navržený speciálně pro použití s náplní konturovací tužky na rty (prodává se zvlášť),nabízí praktické a snadné použití díky náplni, kterou lze vytahovat a opět vkládat a která nikdy nepotřebuje...   více ARTISTRY™ Aplikátor na konturovací tužku na rty, navržený speciálně pro použití s náplní konturovací tužky na rty (prodává se zvlášť),nabízí praktické a snadné použití díky náplni, kterou lze vytahovat a opět vkládat a která nikdy nepotřebuje ořezat.

Cena za 1 ks vč. DPH 363 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 300 Kč
Výrobce: ARTISTRY™ ARTISTRY™
Kód produktu: 112146
/aplikator-na-konturovaci-tuzku-na-rty-artistry-e419.htm
Popis

Aplikátor na konturovací tužku na rty ARTISTRY™

ARTISTRY™ Aplikátor na konturovací tužku na rty, navržený speciálně pro použití s náplní konturovací tužky na rty (prodává se zvlášť),nabízí praktické a snadné použití díky náplni, kterou lze vytahovat a opět vkládat a která nikdy nepotřebuje ořezat.

Náplně se prodávají zvlášť a jsou k dispozici ve třech odstínech.

 

Vlastnosti

ARTISTRY™ Aplikátor na konturovací tužku na rty obsahuje praktický štěteček pro dokonalé rozetření kontury nebo bezchybnou aplikaci rtěnky či lesku. Intuitivní a snadné použití (nasaď a otoč).

 

Doporučené použití

Náplň Konturovací tužky na rty (prodává se zvlášť) jednoduše nasaďte do Aplikátoru na konturovací tužku a poté ji otáčivými pohyby vysuňte ven.

/product-action/increment-product-view-count?productId=419