CZK Euro

Amway HOME™ SA8™ Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo

24.01.2020
Amway HOME™ SA8™ Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo
S radostí Vám oznamujeme, že kategorie AMWAY HOME se rozrostla o nový výrobek. AMWAY HOME SA8 Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo si nekompromisně poradí se skvrnami, ale zároveň je šetrný k barvám a barevné a tmavé prádlo udrží dlouho jako nové.

Nový prací prostředek značky SA8 byl navržen s cílem zamezit blednutí a opotřebení prádla při opakovaném praní. Byl dermatologicky testován a je účinný při všech teplotách. Neobsahuje bělidla ani optické rozjasňovače, ale přitom prádlo chrání před poškozením a zanechává jasné, výrazné a nádherné barvy.

Tento nový tekutý prací prostředek značky AMWAY HOME SA8 určený pro barevné, tmavé a černé prádlo je vhodný pro celou rodinu. Prádlo díky němu nebude předčasně vypadat vybledle.​

Šetrný k barvám, nekompromisní na skvrny

AMWAY HOME™ SA8™ Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo účinně odstraňuje špínu a zároveň skvěle chrání barvy před blednutím.

  • Účinné praní při všech teplotách.
  • Vhodný pro všechny odstíny barev i tmavší prádlo.
  • Obsahuje zvláštní směs enzymů.
  • Neobsahuje bělidla ani optické rozjasňovače.
  • Zamezuje korozi, a chrání tak prádlo před skvrnami od rzi.
  • Bez obsahu fosfátů 

Účinný systém BIOQUEST FORMULA™

Prací prostředek AMWAY HOME SA8 Color obsahuje speciální systém BIOQUEST FORMULA™ pro vysoce účinné praní a ochranu barev.  

Jeho složky se získávají z přírodních zdrojů, například z kokosových ořechů, citrusových plodů nebo přírodních minerálů. 

Jako vždy je tento náš nový ekologický prací prostředek velmi koncentrovaný, takže i s malým množstvím dosáhnete vysokého účinku. 

Nový AMWAY HOME SA8 Color Koncentrovaný prací prostředek na barevné a tmavé prádlo vychází vstříc prioritám a požadavkům zákazníků po celém světě, kteří pro svou rodinu hledají bezpečné a účinné výrobky. 

Napište nám pro více informací

Kontaktní formulář
Líbil se Vám tento článek?

Odběr novinek