Alfa hydroxy sérum plus ARTISTRY™ essentials

-10 %
Prodej ukončen
Alfa hydroxy sérum plus ARTISTRY™ essentials

Artistry Alfa hydroxy sérum plus je průsvitný hydratační přípravek bez obsahu oleje, který je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje alfa hydroxy kyseliny, které urychlují přirozený proces odlupování pokožky. Dále je v přípravku obsažen výtažek z...   více Artistry Alfa hydroxy sérum plus je průsvitný hydratační přípravek bez obsahu oleje, který je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje alfa hydroxy kyseliny, které urychlují přirozený proces odlupování pokožky. Dále je v přípravku obsažen výtažek z ovesných vloček, který podporuje jemnost pleti. Ošetřená pleť má lepší texturu a působí jednotným dojmem. Během 12 týdnů dokáže zjemnit pleť o více než 60 %.

Objem 30 ml
Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: ARTISTRY™ essentials ARTISTRY™ essentials
Kód produktu: 107992
/alfa-hydroxy-serum-plus-artistry-essentials-e543.htm
Popis

Alfa hydroxy sérum plus ARTISTRY™ essentials

Artistry Alfa hydroxy sérum plus je průsvitný hydratační přípravek bez obsahu oleje, který je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje alfa hydroxy kyseliny, které urychlují přirozený proces odlupování pokožky. Dále je v přípravku obsažen výtažek z ovesných vloček, který podporuje jemnost pleti. Ošetřená pleť má lepší texturu a působí jednotným dojmem. Během 12 týdnů dokáže zjemnit pleť o více než 60 %.

 

Vlastnosti

  • Obsahuje kombinaci alfa hydroxy kyselin, které jsou získány z cukrové třtiny a exkluzivně pěstovaných NUTRILITE Acerola Cherries, citrusových plodů a jablek. Obsahuje exkluzivní ARTISTRY Hydrolipidovou matrici.
  • Alfa hydroxy kyseliny z Acerola Cherries pomáhají obnově pokožky a poskytují jí přirozený zdroj antioxidačních látek.
  • Obsahuje výtažek z ovesných vloček.
  • Neobsahuje parfemaci, olej ani barviva.

 

Výhody

  • Klinické testy prokázaly viditelný rozdíl v nápadnosti jemných linek, barevné jednolitosti, tónu a textuře pokožky po 1, 2, 3 a 12 týdnech pravidelného používání. Během 12 týdnů dokáže zjemnit pleť o více než 60 %.
  • Zdokonaluje vzhled stárnoucí pleti.
  • Účinně hydratuje, zjemňuje a chrání pleť před ztrátou vlhkosti.
  • Zvýšený obsah alfa hydroxy kyselin napomáhá dosáhnout jemnější pleti.

 

Doporučené použití

Naneste ráno a večer na konečky prstů několik kapek přípravku a rozetřete je na vyčištěný obličej před použitím hydratačního krému. Poté na pleť aplikujte hydratační emulzi.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Parametry

/product-action/increment-product-view-count?productId=543