CZK Euro

70. výročí našeho ikonického výrobku – NUTRILITE™ DOUBLE X™!

04.04.2018 Ladislav Chyba
70. výročí našeho ikonického výrobku – NUTRILITE™ DOUBLE X™!
NUTRILITE DOUBLE X v sobě spojuje to nejlepší z minulosti i z přítomnosti. Věda a příroda v dokonalé harmonii. Oslava 70. výročí výrobku je skvělou příležitostí všem připomenout, že uvedení tohoto ikonického doplňku stravy na trh změnilo směr, kudy se ubírají řešení zaměřená na dosažení větší tělesné a duševní pohody.

V nadcházejících měsících představíme to nejlepší z minulosti i současnosti. Budoucnost patří výrobku NUTRILITE DOUBLE X

Tyto změny se neodehrály ve vzduchoprázdnu – svět kolem nás i jeho principy se měnily, objevovaly se nové značky... A některé z nich opět zanikly, ale NUTRILITE™ DOUBLE X™ od té doby stále ještě hraje významnou roli.

NUTRILITE™ DOUBLE X™ předběhl svou dobu, protože je kombinací fytonutrientů, vitaminů a minerálních látek, což z něj činí „vlajkovou loď“ řady NUTRILITE.


TAK VÝZNAMNÉ VÝROČÍ OSLAVÍME S HRDOSTÍ

Tato jedinečná událost je příležitostí připomenout si všechny důležité změny a momenty ve vývoji výrobku přizpůsobeného novým potřebám. Sledujte v nadcházejících sedmi měsících (od dubna do října 2018) naše webové stránky a budete mít možnost seznámit se se zajímavými fakty o NUTRILITE™ DOUBLE X.


Nutrilite Double X slavi 70 let

NUTRILITE™ DOUBLE X™


VÍTE NAPŘÍKLAD, ŽE:

  • NUTRILITE DOUBLE X byl UVEDEN NA TRH roku 1948 a nadále je jednou z „vlajkových lodí“ značky NUTRILITE?
  • název DOUBLE X je odvozen od římské číslice „XX“, která odkazovala k ceně 20 dolarů, za niž byl výrobek při uvedení na trh v  roce 1948 prodáván? Víte, že za 20 dolarů jste mohli jít do kina na oblíbený film 33krát?
  • NUTRILITE DOUBLE X prochází v rámci procesu ZAJIŠŤOVÁNÍ JAKOSTI 500 různými kontrolami?
Líbil se Vám tento článek?